בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תיא תקשורת במו"מ למכור את חלקה בחברת ההפקות נגה 

תיא תקשורת במו"מ למכור את חלקה בחברת ההפקות נגה

 
 
חדשות ביזנס פורטל

חברת נגה משמשת כמפיקת הערוצים ערוץ המדע וערוץ הילדים בכבלים; צמיחה של %24 בהכנסות של תיא תקשורת, שעוסקת בהחזקה, ניהול ותפעול עסקי התקשורת של קבוצת תיא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת תיא תקשורת הודיעה היום, כי היא מעוניינת למכור את חלקה - %50 - בחברת ההפקות נגה תקשורת. החברה הודיעה, כי נתנה אתמול זכות לצד ג` לקנות ממנה את מניות נגה בתוך 7 ימים.

מחיר העיסקה ייקבע לפי ההון העצמי של נגה בתוספת 4 מיליון דולר. אם המכירה תתממש, צפויה תיא לרשום רווח הון בסך 5 מיליון שקל. לא פורסם מיהו הצד הקונה.
 
חברת נגה היא מפיקת הערוצים 6 ו-8 בכבלים - ערוץ המדע וערוץ הילדים. נגה נמצאת בבעלות שווה של תיא תקשורת וענני תקשורת, שבבעלות אודי מירון, איריס הוד, אביב גלעדי וקרן BCS.

בסוף אפריל הודיעו חברות הכבלים לנגה תקשורת, שהן מבטלות את ההסכמים עימה להפקת ערוצים 6 ו-8. בפועל המשיכה נגה תקשורת להפיק את הערוצים עבור הכבלים. לפני מספר חודשים הודיעו חברות הכבלים לנגה על חידוש ההסכם עד ל-1 באפריל 2001.

תקציב ערוץ 6 השנה עומד על 16 מיליון דולר, תקציב ערוץ 8 השנה עומד על 4.5 מיליון דולר לשנה.
היום פרסמה תיא תקשורת את דו``חותיה לרבעון השני, מהם עלה כי הרווח הנקי ברבעון השני של השנה הסתכם ב-2.8 מיליון שקל, לעומת 1.3 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. הרווח הנקי של החברה במחצית השנה הראשונה הסתכם ב-4.8 מיליון שקל, לעומת רווח נקי של כ-4.3 מיליון שקל בתקופה המקבילה ב-`99.

עוד עולה מהדו``ח כי נרשמה צמיחה של %24 בהיקף ההכנסות של תיא בחציון הראשון, והן הסתכמו ב-61 מיליון שקל. הגידול בהיקף ההכנסות נובע, לדברי החברה, מגידול בהיקף הפעילות בכל חברות הקבוצה.

תיא תקשורת עוסקת בהחזקה, ניהול ותפעול עסקי התקשורת של קבוצת תיא (אולפני הרצליה, האולפנים המאוחדים, שידורי פרסומת מאוחדים ונגה תקשורת, מודוס אינטרנט אחזקות וערוצי ידע). החברה פועלת בטלויזיה באמצעות האולפנים המאוחדים, וברדיו באמצעות שידורי פרסומת מאוחדים.

הבעלים של תיא הם: %50 תיא השקעות, %18 חברת ההשקעות גמול ו-%32 מהמניות בידי הציבור.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by