בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מגמה חיובית לישראליות בוול-סטריט 

מגמה חיובית לישראליות בוול-סטריט

 
 
חדשות ביזנס פורטל

נטרו וג'יגהנט זינקו ב-%14, בריזקום עלתה ב-%9.6, טאואר המשיכה לצבור גובה בעליות של %4.3; פרטנר ממשיכה בירידות בניגוד למגמה ב-%5.5

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מגמה חיובית איפיינה את המסחר במניות הישראליות בוול סטריט. בלטו מניות נטרו וג`יגהנט שזינקו ב-%14 כל אחת. אתמול קפצה ג`יגהנט ב-%10.
 
בריזקום עלתה ב-%9.6 בעקבות הודעת החברה כי ספקית שירותי האינטרנט הקנדית WDSLINC, תקנה ממנה ציוד תשתית אלחוטית ב-4.8 מיליון דולר. הציוד של בריזקום ישמש לפריסת מערכת של מסופי אינטרנט בכלי רכב תחת שם המותג Airworx.com.

אי.סי.איי הוסיפה 1.2 בעקבות הודעת החברה על חתימה על עיסקת המשך עם דויטשה טלקום בשווי של 250 מיליון דולר.

טאואר המשיכה לצבור גובה ועלתה אתמול ב-%4.3 בעקבות הודעתה שלשום כי המפעל החדש של החברה, FAB2, יוקם ע``י חברת זנדר הגרמנית וחברת ברן הישראלית. בניית המפעל תתחיל ברבעון הרביעי של השנה, לאחר אישור מרכז ההשקעות והשלמת גיוס המימון הנדרש. עלות הבנייה צפויה להסתכם ב-200 מיליון דולר, והיא תבוצע בשלושה שלבים, שכל אחד מהם יאושר ע``י טאואר בנפרד.

פרטנר המשיכה לאבד גובה ואיבדה %5.5 בעקבות הודעת בית ההשקעות מורגן סטנלי שלשום כי הוא מוריד את מחיר היעד למניית פרטנר מ-20 דולר ל-14 דולר. בנק ההשקעות הותיר את המלצת ה``קניה החזקה`` למניה.

מיינד CTI ממשיכה להתאושש ורשמה עליה של %11.3 לאחר שטיפסה ב-%5 אתמול. המניה עומדת על מחיר של 8.6 דולר לעומת מחיר הנפקתה 10 דולר.

גם קומפיוג`ן ממשיכה לנסוק ואתמול עלתה ב-%7 לאחר עלייה של %13 שלשום.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by