בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
וול סטריט: עליות קלות בעקבות השארת הריבית ללא שינוי 

וול סטריט: עליות קלות בעקבות השארת הריבית ללא שינוי

 
 
חדשות ביזנס פורטל

הציפיות להשארת הריבית ללא שינוי הביאו לעליות במסחר, אשר התמתנו לאחר פירסום ההודעה הרשמית; הנאסד'ק חצה את קו 4000 הנקודות במהלך המסחר, אך ירד חזרה מתחתיו עד סיום המסחר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המסחר בוול סטריט התנהל אתמול במגמה חיובית בעקבות החלטת הפד להשאיר את הריבית ללא שינוי. מדד הדאו ג`ונס עלה ב-%0.5 לרמה של 11139 נק`. מדד הנאסד``ק הוסיף %0.1 לרמה של 3958 נק`, לאחר שרשם עליות חדות יותר במהלך המסחר וחצה את רף 4000 הנק`.
 
המדיניות של קניה על בסיס השמועה ומכירה עם פירסום ההודעה הכתיבה את מגמת המסחר בוול סטריט כאשר הציפיות להשארת הריבית ללא שינוי הביאו לעליות קלות במדדים במהלך הימים האחרונים, אשר התחזקו אתמול בבמהלך המסחר. עליות אלה התמתנו לאחר פירסום הודעת הפד אמש כי הריבית תשאר ללא שינוי ברמה של %6.5.

ההחלטה על הריבית הביאה לעליות המניות הפיננסים הרגישות לשינויים בריבית. JP מורגן עלתה ב-%3 וסיטיגרופ הוסיפה %0.7.

מניות דאו נוספות שרשמו עליות: קומפאק הוסיפה %2.8, נוקיה עלתה ב-%,2.3 מוטורולה טיפסה %,0.9 ואמריקה און-ליין שעלתה ב-%2.2.

במהלך המסחר חצה מדד הנאסד``ק את רף 4000 הנק` אך עם התמתנות העליות חזר המדד את מתחת לקו זה. בין מניות הטכנולוגיה, מיקרוסופט עלתה ב-%0.9, אינטל הוסיפה ב-%0.1 ומניות ה-B2B רשמו עליות בעקבות המלצות קניה לחלק ממניות התחום. מנגד, סיסקו ירדה ב-%1, ודל איבדה ב-%3.4.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by