בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק קורא לליכוד להצטרף לקואליציה 
 
 
חדשות נענע 

בראיון לגלי צה"ל אמר הבוקר ראש הממשלה כי הממשלה תתמקד בנושאים אזרחיים חברתיים ותצרף אליה כל מי שמוכן לעסוק בנושאים אלו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק קורא לתנועת הליכוד להצטרף לקואליציה ולעזור לקדם את הנושאים האזרחיים החברתיים בהם תעסוק ממשלתו.
 
בראיון לגלי צה"ל אמר ברק "אני יודע שקשה ללליכוד להצטרף לקואליציה בגלל הנושא המדיני אבל הם אנשים טובים אני קורא להם: בואו ביחד ונעשה את השינוי". ברק הוסיף כי ייתכן ובעוד כמה שבועות הצטרפות הליכוד לקואליציה תהיה קלה יותר.

ראש הממשלה חזר ותקף את ח"כ אלי סויסה אך סרב לקבוע כי ש"ס לא תוכל לשוב לממשלה: "אני לא עוסק היום בפוליטיקה. אנחנו ניצבים בפני תופעה חמורה מאוד. ש"ס היא לא של אלי סויסה. אני משוכנע שמאות אלפים בוחרים של ש"ס ידחו מכל וכל את הניסיון המוזר להפוך את האירוע המשפטי דמוקרטי הזה בעניינו של דרעי לאיזה דבר שכאילו מניע קבוצה שלמה בחברה או מכתים קבוצה שלמה בחברה".

ברק ביטל את הביקורת הקשה שהטיח בו בסוף השבוע האחרון סגן מנהל לשכתו לשעבר שמעון בטאט: "שמעון טועה ומטעה את הציבור, הוא לא רואה את התמונה השלמה. הוא מדבר מתוך שכנוע עצמי ואין טעם שאתווכח איתו דרך הרדיו. אני מכיר את שמעון שנים רבות, באופן אישי הדברים כואבים".

בעקבות הביקורת הקשה שמטיח בו ראש הממשלה לשעבר, שמעון פרס, בראיון לעיתון "הארץ", על אופן ניהול המשא ומתן עם הפלסטינים, אמר ברק: "זו לא חוכמה להעביר ביקורת ולתת פרשנות בדיעבד. הדבר החשוב ביותר הוא המאמץ האמיתי שנעשה כדי להשיג הסכם. אם ניתן להביא לסיום הסכסוך חיוני שנעשה את זה ואם לא נצליח חיוני שאזרחי ישראל ידעו שהאחריות היא על הצד השני".

"אני בטוח שאני עושה שבעים טעויות ביום. היום לדוגמא קמתי מאוחר מדי ולא הספקתי לקרוא את העיתון ומובן שאני עושה טעויות יותר כבדות מאלה. אין מי שלא עושה טעויות", דברי ברק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by