בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מנכ"ל משרד הביטחון פיטר את ויינריך 

מנכ"ל משרד הביטחון פיטר את ויינריך

 
 
חדשות נענע 

בית הדין המשמעתי של נציבות שירות המדינה קיבל את עסקת הטיעון שנחתמה בין ויינריך ונציבות שירות המדינה, אבל מנכ"ל משרד הביטחון, עמוס ירון החליט להעביר את ויינריך מתפקידו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מנכ"ל משרד הביטחון, אלוף מיל` עמוס ירון, פיטר את דובר משרד הביטחון דני ויינריך מתפקידו בעקבות הטרדות מיניות של חיילת ששרתה תחת פיקודו. ירון הודיע לויינריך כי הוא לא יוכל להמשיך בתפקידו וייאלץ לחפש תפקיד אחר במשרד הביטחון. הפיטורים ייכנסו לתוקפם בראשון לספטמבר.
 

בית הדין המשמעתי של נציבות שירות המדינה קיבל את עסקת הטיעון שהושגה בין ויינרייך לנציבות שירות המדינה. לפי העסקה סוכם כי ויינרייך יודה במעשי ההטרדה ויקבל נזיפה חמורה, יורד בדרגה למשך שנתיים וישלם קנס בגובה משכורת אחת.

לטענת הנהלת משרד הביטחון היא איננה צד בדיון המשפטי ופרקליטות המדינה היא הגורם המוסמך שיכול לערער על החלטות שהתקבלו בבית הדין המשמעתי של נציבות שירות המדינה, אולם, מנכ"ל המשרד רשאי להחליט האם אדם שהורשע בביצוע הטרדות מיניות ימשיך לכהן בתפקידו.

עיתון "הארץ" מדווח הבוקר (חמישי) כי ירון אמר אמש כי המשרד יתמודד עם נושא ההטרדות המיניות באופן תקיף ביותר וכי עובדי המשרד שיואשמו לא יקבלו כל גיבוי. ויינריך מילא בתפקיד דובר משרד הביטחון משנת 77
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by