בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נמצאו הקופסאות השחורות של מטוס גולף אייר 
 
 
חדשות נענע 

במהלך הלילה נמשו כל גופות הנספים מן הים. החוקרים סבורים: כשל במנוע גרם להתרסקות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נמצאו שתי הקופסאות השחורות של מטוס "גולף אייר" שהתרסק אמש (רביעי) אל מימי המפרץ הפרסי. המטוס, שעשה דרכו מקהיר התרסק לאחר שניסה לנחות בבחריין. כל 143 אנשי הצוות והנוסעים נהרגו.
 
 

חוקרי ההתרסקות סבורים כי האשם הוא בכשל במנוע המטוס. יש לציין כי מנוע זה, מדגם CFM56, נחשב למנוע אמין ופופולארי, המותקן במטוסי איירבוס ובואינג רבים.

כוחות ההצלה משו את גופותיהם של כל נוסעי המטוס, לא היו ניצולים. 36 מההרוגים הם ילדים. בחיפושים השתתפו גם כוחות מהצי שחמישי של ארה"ב, מסוקים, משחתות וספינות.

"המטוס היה קרוב למסלול הנחיתה, חג מסביבו פעמיים ובעם השלישית הוא התרסק אל תוך הים", תיאר בקר טיסה את שראה לכתב סוכנות איי.פי. הבקר הוסיף כי לא ראה סימנים לתקלה וצוות המטוס לא דיווח על מצוקה כלשהי לפני ההתרסקות.
 
63 מההרוגים הם מצרים, 34 מבחריין, 12 סעודים, תשעה פלסטינים, שישה מאיחוד האמירויות, שני בריטים, קנדי, עומאני, כוויתי, סודני ואוסטרלי. ייתכן שגם דיפלומט אמריקני עלה על הטיסה. אנשי הצוות שנהרגו היו מבחריין, עומן, פיליפינים, פולין, הודו, מרוקו ומצרים.

אמיר בחריין הכריז על שלושה ימי אבל והודיע כי ועדה שתורכב ממומחים בחריינים וזרים תבדוק את ההתרסקות. בצרפת הודיעה חברת איירבאס, שייצרה את המטוס שהתרסק, כי היא שולחת צוות חוקרים לבחריין לסייע בבדיקה.


 
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by