בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אלי עמיר: ש"ס מבזה את יהדות המזרח 

אלי עמיר: ש"ס מבזה את יהדות המזרח

 
 
חדשות נענע 

עמיר תוקף בחריפות את הדברים שאמרו אנשי ש"ס וכותב כי הדברים שנאמרו "מבזים אותו את אביו ז"ל ואת דור המעברות וצאצאיו אשר בשמו כביכול הם מדברים"

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסופר אלי עמיר מגיב היום (חמישי) בחריפות לדברים שאמרו אנשי ש"ס אתמול (רביעי) אחרי דחיית בקשתו של דרעי לדיון נוסף בערעורו.

עמיר כותב ב"מעריב" כי ש"ס מבזה את יהדות המזרח. "מנהיגי ש"ס מבזים ומביישים את אבותיהם רבני יהדות המזרח, שהיו רבנים וראשי קהילות ליברליים, סובלניים ונאורים - במקום להמשיך במסורתם ולגשר בין שבטי ישראל, הפכו מנהיגי ש"ס למפלגי העם והחברה לקיצוניים שבין היהודים החרדים", כותב עמיר.

עמיר קורא לש"ס "האליטה של היום" שקובעים את סדר היום החברתי לאומי. "זו אליטה שמסיתה בציניות ברשעות אנשים תמימים ומאמינים, חלקם משפחות שלא נקלטו במדינה ואשר נכשלנו כולנו בטיפול בהם".

"סויסה וחבריו רוצים להחזיר אותנו בכפיה, בהסתה, בטרור מילולי למשטרים אפלים, לא דמוקרטיים, משטרי אייטולות שמהם ברחנו וניצלנו כאן בארץ".

"סויסה וחבריו המדברים בשם המקופחים והעניים הנציחו את העוני, הפיגור, הקיפוח, הבערות, משטרי ההשבעות והאמונות התפלות, ולא עשו דבר למען שכבות המצוקה בהיותם שרי הפנים והעבודה והרווחה"

"האם דרעי קופח במערכת המשפט? עניינו נדון במשך 10 שנים בכל ערכאות המשפט, טיפלו בו הטובים שבמשפטנים ועדיין מבטיחים לנו שהאמת של דרעי תצא לאור. מתי? למה הם לא מוציאים אותה לאור? מה עשה דרעי והמשפטנים שלו וסויסה וחבריו כדי להוציא את האמת לאור?"

"צריך להרים אל על את הדגל החברתי, לטפל בערי הפיתוח ובשכבות המצוקה, לצמצם את הפערים ולחסל את העוני, להעמיק את החינוך ולחזק את יסודות הדמוקרטיה - זו התשובה ההולמת היחידה להסתה המופקרת של מנהיגי ש"ס", כותב עמיר.
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by