בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קואליציית חברות בראשות AOL יוצרת רשת שרתים עולמית 
 
 
חדשות  נענע

הרשת, שתפעל בדומה לזו של Akamai, תאפשר למשתמשים לקבל מידע מאתר נתון מהשרת הקרוב ביותר והמהיר ביותר בכל זמן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קואליציה חדשה של חברות אינטרנט, בהנהגת AOL ו-Inktomi, עומדת להשיק רשת גיבוי עולמית להאצת הורדת תוכן מהאינטרנט. הרשת תפעל בדומה לרשת השרתים הגלובלית של חברת Akamai, שפועלת על העיקרון לפיו אתרים מאוחסנים למעשה על מספר שרתים בעולם, וכאשר קיים עומס על שרת מסויים, המידע מועבר למשתמשים לא ממנו אלא משרתי גיבוי תואמים.
 
החברה המשותפת החדשה, שתיקרא Content Bridge, תאחד את רשתותיהן של החברות כך שהן יוכלו לתקשר זו עם זו, לגבות אחת את השניה ולהאיץ את הפצת המידע למשתמשים.

Akamai הפכה לחלוצת השיטה, כאשר התקינה מאות מאגרי גיבוי של אתרים וחלקי אתרים על שרתיהן של ספקיות אינטרנט ברחבי העולם. אתרים שהשתמשו בשירות, זכו כמעט תמיד לקבל את האתר שרצו במהירות מהמחשב הקרוב ביותר אליהם. כך למשל, שומר יאהו! על זמן התגובה המצויין של דף השער שלו.

החברה המשותפת, בה יהיו חברות גם Digital Island, Mirror Image, NetRail ועוד, תאפשר לכל החברות הללו להתחרות בקלות יחסית במערך המסועף של אקמאי. מניות אקמאי ירדו בתגובה להכרזה זו בוול סטריט ביותר משני דולר לערך של 69.31, ואילו מניות Inktomi עלו ביותר מתשעה דולרים לערך של 120.75 דולר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by