בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה קורא לאחדות. שרון: להפיל אותו כמה שיותר מהר 
 
 
חדשות  נענע

שרון דחה את הצעתו של ברק על הסף. עם זאת אמר ראש הממשלה בראיון עיתונאי כי "הסיכוי לממשלת אחדות הוא חמישים חמישים". התנגדות לממשלת אחדות גם מצד כמה מסיעות השמאל בכנסת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בסדרת ראיונות שהעניק בסוף השבוע ראש הממשלה לאמצעי התקשורת הועבר מסר אחד מרכזי: אהוד ברק מעוניין בהקמת ממשלת אחדות, לאחר פחות משנה בה הוא מכהן בתפקידו. עם זאת, הקריאה זכתה לתגובות צוננות מצד ראשי סיעות האופוזיציה שמבקשים ללכת לבחירות, ומיד.
 
באופוזיציה דחו אתמול את ההצעה על הסף. יושב ראש הליכוד, אריאל שרון אמר כי הם אינם יכולים להיענות להצעה בשל הוויתורים של ראש הממשלה ברק במו"מ המדיני וכישלונותיו בטיפול בבעיות פנים. לדבריו, הליכוד יעדיף להקדים את הבחירות ולהחליף את הממשלה הכושלת, כהגדרתו. מאיר שטרית דווקא קרא לשרון לבחון את רצינות ההצעה, זאת לטענתו משום שאין מנוס מהקמת ממשלת אחדות במצב שנוצר במדינה.
 

האופוזיציה: יש ללכת לבחירות

אביגדור ליברמן, יושב ראש ישראל ביתנו, אמר אתמול כי הצעתו של ברק באה מאוחר מדי. "אם ברק רוצה ללכת לממשלת אחדות, אז שילך קודם לבחירות", הדגיש ליברמן.

בש"ס הגיבו בביטול לאפשרות הקמת ממשלת אחדות, וטענו כי אין מנוס מהליכה לבחירות. ביהדות התורה לא דחו את הרעיון על הסף, אולם הדגישו כי עם "מהפיכה חילונית-אזרחית" הם בחוץ.

גם במרצ הביעו התנגדות להצעה והבהירו כי אם תוקם ממשלת אחדות מהליכוד- מרצ בחוץ.

בראיון לידיעות אחרונות העריך ברק כי הסיכויים להקמת ממשלת אחדות בתוך מספר שבועות הם "50-50". הוא הדגיש כי הוא לא סוגר את הדלת לאף סיעה, אך העריך שהחרדים לא יצטרפו לקואליציה שתתמוך ב"מהפיכה אזרחית-חילונית" אותה הוא מתכוון להקים.
 
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by