בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רובינשטיין אינו מתנגד למינוי ליאל כמנכ"ל משרד החוץ 
 
 
חדשות  נענע

מדובר בתלונה שנייה נגד של לבנת ברק וממשלתו, שהיועץ המשפטי לממשלה דוחה על הסף; לבנת טענה בתלונתה כי מינויו של ליאל פסול בשל מעורבותו באחת העמותות שפעלה מטעם ראש הממשלה בעת הבחירות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
היועץ המשפטי לממשלה, אלייקים רובינשטיין, קובע בתגובה לתלונה של חברת הכנסת לימור לבנת כי אין מניעה משפטית למנות את דוקטור אלון ליאל לתפקיד מנכ"ל משרד החוץ.
 
חוות הדעת ניתנה בתגובה לתביעתה של לבנת, שלא למנות את ליאל, בגלל מעורבותו באחת העמותות שפעלה מטעם ראש הממשלה בעת הבחירות. לטענת לבנת, עובדה זו פוסלת אותו מלשמש בתפקיד. רובינשטיין קבע כי לפי הדו"ח של רשם העמותות בנושא, אין שום פגם במעשיו של דוקטור ליאל.
 

מפלה שנייה ברציפות לח"כ לבנת

מדובר בתלונה שנייה ברציפות של לבנת נגד צעדיו של ראש הממשלה אהוד ברק, אשר נדחתה על ידי היועץ. לאחרונה קבע רובינשטיין שמינוי ממלאי מקום השרים על ידי ברק הינו חוקי. זאת בניגוד גמור לדברי לבנת אשר טענה כי ברק מנצל לרעה את תפקיד ממלאי המקום.

יש לציין שבזמן פסגת קמפ-דיוויד הצליחה לבנת לכפות חתימת חוזה המסדיר את העסקתו של איש העסקים יוני קורן, שפעל בשליחות של ברק.
 
 

המינוי מעוכב עדיין בשל עתירה לבג"ץ

מינויו של ליאל מעוכב בינתיים מסיבה אחרת. מגלי צה``ל נמסר כי נציב שירות המדינה, שמואל הולנדר, מעכב את כינוס ועדת המינויים שאמורה לאשר את מינויו של ליאל למנכ"ל משרד החוץ. זאת משום שבג"צ עדיין לא פסק בעתירת התנועה לאיכות השלטון, שדורשת להשאיר בתפקיד את המנכ"ל הנוכחי, איתן בן-צור.
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by