בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אולטיקום: גידול של %375 ברווח ל-1.7 מיליון דולר 

אולטיקום: גידול של %375 ברווח ל-1.7 מיליון דולר

 
 
חדשות ביזנס פורטל

עליה של %75 בהכנסות החברה ל-10.6 מיליון דולר; נשיא החברה המספקת שירותי תוכנה לחברות טלפוניה וסלולר מסביר את התוצאות במוצרים עם דרישה גבוהה בשוק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אולטיקום, ספקית שירותי תוכנה לחברות טלפוניה וסלולר, מדווחת על רווח של 1.7 מיליון דולר ברבעון האחרון, עלייה של %375 לעומת הרבעון השני ב-.99 כך עולה מהדו``ח שפרסמה החברה.
 
עוד עולה מהדו``ח כי החברה רשמה בתקופה הזאת הכנסות בסך 10.6 מיליון דולר ברבעון החולף - עלייה של %75 לעומת הרבעון המקביל אשתקד.

מנכ``ל ונשיא החברה, שון אוסבורן, אמר כי התוצאות נובעות מכך שלאולטיקום יש מוצרים בעלי דרישה גבוהה בשוק, וכי עדיין נמשך תהליך פיתוח של מוצרים יותר ויותר משוכללים כך שהחברה תוכל לענות על הצרכים המשתנים של לקוחותיה, במיזוג רשתות נתונים ורשתות אלחוט ואינטרנט.

למרות הדו``ח הטוב ירדה אתמול המניה ב-%9.4 למחיר של 43.9 דולר. זאת לאחר שיום קודם היא הגיעה ל-48.5 דולר, ולאחר שיא של 51.3 דולר שנרשם ב-18 באוגוסט.

אולטיקום הונפקה בבורסת הנאסד``ק בחודש אפריל השנה. החברה, מקבוצת קומברס, עוסקת באספקת שירותים לחברות הטלפוניה והסלולר. מוצריה מאפשרים שירותים כמו שיחה מזוהה בסלולר, העברת הודעות טקסט, חיוג קולי, מספרי 1-800 ועוד.

אולטיקום יושבת בניו ג`רזי, ארה``ב, ויש לה בסיסים נוספים בטקסס ובצרפת. שווי השוק של החברה הוא 1.6 מיליארד דולר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by