בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארה'ב: העובד החשוד שהדליף מידע מסווג - ישוחרר לביתו 

ארה'ב: העובד החשוד שהדליף מידע מסווג - ישוחרר לביתו

 
 
חדשות  נענע

למרות התנגדות הממשל בארצות הברית, החליט בית המשפט לשחרר את עובד המעבדה הגרעינית הלאומית לביתו בערבות של 1 מיליון דולר. כנגד האיש עומדים כ-60 סעיפי אישום בעניין העברת מידע מסווג לסין ו/או למדינות אחרות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שופט פדראלי בארצות הברית דחה את בקשת הערעור של הממשל האמריקאני, והסכים לשחרר בערבות את העובד שפוטר מהמעבדה הגרעינית הלאומית בלוס אלמוס. העובד, וון הו לי ישוחרר מבית המעצר תמורת ערבות בסך 1 מיליון דולר. הוא מואשם כי טיפל שלא כהלכה בסודות מדינה הקשורים ליכולת הגרעינית של ארצות הברית.

לי, בן ששים, עצור מאז חודש דצמבר מאחר וממשלת ארצות הברית חוששת שידליף אינפורמציה סודית אליה נחשף במסגרת עבודתו לסין, או למדינה אחרת שמבקשת לפתח פצצה גרעינית.

"החלטתי לאפשר לד`ח וון הו לי את זכות התנועה מחדש כל עוד לא החל משפטו", הסביר השופט ג`ימס פארקר. עם זאת, סרב פארקר לשחרר את החשוד באופן מיידי, ודחה את השחרור הפיזי בכמה ימים עד להבהרת תנאי השחרור המוקדם שלו.

סוכנות "רויטרס" מוסרת שלי טוען כי אינו אשם באף אחד מ59- סעיפי האישום נגדו. רוב הסעיפים כוללים אישומים של העתקה לא חוקית של מידע סודי ממחשבי המעבדה הגרעינית הלאומית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by