בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קלאודיה שיפר בת :30 'גברים מפחדים ממני' 
 
 
חדשות  נענע

בראיון למגזין גרמני אומרת דוגמנית העל כי היא לא מתאבלת על שנות העשרים שחלפו להן. "במשך שנים עבדתי כדי להפוך את המילה קלאודיה שיפר לסמל, כעת כבר לא משנה בת כמה אני", הסבירה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
דוגמנית העל הגרמנית, קלאודיה שיפר, היא מהיום (שישי) בת .30

לדבריה, אין לה כל בעייה להשאיר מאחוריה את שנות העשרים, אבל, הבעייה האמיתית מסתבר היא שעדיין לא נמצא עבורה האביר על הסוס הלבן.

"גיל 30 לא מטריד אותי בכלל", אמרה בראיון למגזין גרמני, "אני שמחה שאני לא בת 21 יותר, אבל נשארתי ביישנית בדיוק כפי שהייתי בעבר".

למרות הפופולריות שלה, כאמור, מסתבר ששיפר עדיין לא פגשה את גבר חלומותיה. "עד היום לא פגשתי גברים רבים מכיוון שהם, אני משערת, מפחדים לעמוד מולי או שהם פשוט חושבים שאני מפלאנטה אחרת", הסבירה.

"לעתים מישהו יגיד `אני רוצה להכיר אותה`, ואני אומרת `למה לא ?`, אך בסוף זה לא יוצא".

שיפר התגלתה לעולם כבר כשהיתה בת ,17 בזמן שרקדה דיסקו באחת מהמועדונים בגרמניה. במשך 13 השנים האחרונות היא הספיקה לככב בדפיהם של יותר מ-550 מגזינים בכל רחבי העולם.

למרות שלרוב היא מתגוררת מחוץ לגבולות גרמניה, נכתב בסוכנות "רויטרס", היא הפכה לסמל לפניה היפות של גרמניה המודרנית הנכנסת למאה העשרים ואחת.

"עבדתי מאוד קשה במשך המון שנים על הסמל שבמילה קלאודיה שיפר, ככה שכעת, זה בכלל לא משנה כמה מבוגרת אני", אמרה בראיון לעיתון.

בסיכומו של דבר, אמרה כוכבת הכל שמטרתה היא להישאר מצליחה ומפורסמת, "וזה לא מנשנה כלל אם אני בת 30 או מבוגרת יותר", סיכמה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by