בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המשטרה: נפעל להגשת כתב אישום מהיר נגד מצית בתי הבושת 
 
 
חדשות נענע 

המשטרה לכדה אתמול חוזר בתשובה מתל אביב שהודה בחקירתו בגל ההצתות האחרון, כולל הדליקה בה נהרגו ארבע נשים. וילק: מדובר בדוגמה לנחישותה ומקצועיותה של משטרת ישראל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"המשטרה תפעל לגיבוש מהיר של כתב אישום נגד יריב ברוכין, החשוד בהצתת מכוני ליווי ובתי בושת בתל אביב" אומר היום (ראשון) מפקד מחוז תל אביב במשטרה, ניצב שלמה אהרונישקי, בראיון לגלי-צה"ל.

אתמול לכדה המשטרה את ברוכין החשוד בהצתת מכוני הליווי וחנויות הסקס בתל אביב, בהם גם ההצתה ברחוב גולומב שגרמה למותן של ארבע נשים.
 
שוטרים שהיו בתצפית לעבר מכון ליווי ברחוב אביגדור בתל אביב עקבו אחריו עד לביתו ועצרו אותו. בחיפוש שנערך במכוניתו נמצאו בקבוקי דלק וחומרי הצתה שונים כמו גם רשימת מכוני ליווי נוספים אותם תכנן להצית.

ברוכין, בן 31 מיד אליהו בתל אביב, טכנאי מחשבים בעיסוקו, חזר בתשובה לפני מספר שנים, ובחקירתו טען שביקש לטהר את תל-אביב מטומאתה.

בחקירה הודה ברוכים בתשע הצתות, כולל הצתת מכון הליווי ברחוב גולומב. הוא הסביר כי נסע ברכב בשבת משום שמעשיו היו בגדר "פיקוח נפש דוחה שבת". עוד אמר שאת ההשראה למעשיו קיבל מן הדמות התנ"כית פנחס בן אלעזר. בן אלעזר הרג זונה מדיינית וגבר מבני ישראל ששכב עימה.

במשטרה חוקרים האם אחראי ברוכין להצתות של מכוני ליווי וחנויות מין שקדמו לגל ההצתות האחרון.

מגלי צה"ל נמסר כי מפכ"ל המשטרה, רב ניצב יהודה וילק, ברך את מחוז תל-אביב על כושר הביצוע והמקצועיות שהביאו ללכידתו של המצית בתל-אביב.

"מתפקידנו לעשות כל שביכולתנו לשמור על ביטחונם ורכושם של האזרחים והצלחה זו של מחוז תל-אביב בהחלט יכולה לשמש דוגמא נוספת לנחישותה ומקצועיותה של משטרת ישראל". 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by