בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אופטימיות זהירה בוול סטריט: שבוע של נתוני מאקרו 
 
 
חדשות ביזנס פורטל

הנתון החשוב ביותר שיתפרסם השבוע הוא דו"ח על נתוני השכר, ובנוסף אליו יתפרסמו מדד מנהלי הרכש לחודש אוגוסט, ודו"ח על הצריכה וההוצאה הפרטית ביולי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שבוע המסחר הקרוב בוול סטריט יעמוד בסימן נתוני מקרו, שאמורים להתפרסם במהלך הימים הקרובים. לאחר שבוע המסחר האחרון, ששפע אופטימיות, האנליסטים בוול סטריט מעריכים בזהירות, כי הנתונים שיתפרסמו יחזקו את מגמת העליות שאפיינה את השבוע שעבר. עם זאת, האנליסטים אומרים כי הפעילות בשוק המניות לא תתרחב בשבוע המסחר האחרון של הקיץ.
 
הנתונים על מצב המשק האמריקני שפורסמו במהלך שבוע שעבר, מעידים על יציבות והתקררות, מה שמחזק את ההערכות כי הבנק המרכזי לא ישנה באופן מהותי את מדיניותו בזמן הקרוב. זאת, לאחר שבפגישות האחרונות החליט הבנק המרכזי להשאיר את הריבית על כנה.

אי שינוי מדיניות הריבית בתקופה הקרובה עשוי לחזק את האופטימיות בשוקי המניות ולעורר את השוק למסחר חיובי.

בשבוע החולף עלו המדדים העיקריים בוול סטריט בשיעורים מרשימים. הנאסד``ק סגר בעלייה שבועית של %2.8 לרמה של 4042 נקודות. הדאו ג`ונס עלה ב-%1.3 לרמה של 11192 נקודות.

הנתון החשוב ביותר שיתפרסם השבוע הוא דו``ח על נתוני השכר, שיפורסם ביום שישי. לפי תחזיות האנליסטים, הדו``ח יצביע על ירידה של 10000 במספר מקבלי השכר בחודש אוגוסט. דו``חות נוספים שיתפרסמו השבוע: מדד מנהלי הרכש לחודש אוגוסט, ודו``ח על הצריכה וההוצאה הפרטית ביולי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by