בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הנשיא קלינטון החליט לרדת אל העם בניגריה 
 
 
חדשות נענע 

חודשים ספורים לפני שהנשיא האמריקאני מסיים את כהונתו, הוא החליט לרדת אל האנשים הפשוטים בניגריה. "אנחנו תומכים בדמוקרטיה שלכם, נעשה הכל כדי לעזור לכם", אמר הנשיא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיא ארצות הברית, ביל קלינטון, החליט לנסות להעביר את מסריו בכל הקשור לעתידה של הדמוקרטיה בניגריה, אל האנשים הפשוטים: היום (ראשון) סגר את מסעו בעיר הפופולריות ביותר באפריקה בסיור ברחובות העיר ובמפגש עם מאות רבות של ניגרים.

"הגעתי לניגריה כדי להביע את תמיכתם של אזרחי ארצות הברית בכם", אמר קלינטון לתושבי האזור. "אנחנו דמוקרטים בדמוקרטיה שלכם, אנחנו רוצים לעזור לכם לבנות את הכלכלה שלכם, לחנך את ילדיכם ולבנות חיים טובים יותר בכל הכפרים שבמדינה הזו".
 
בתחום הכלכלי, מיושמות הבטחותיו של קלינטון הלכה למעשה: שתי חברות סחר ממשלתיות נתנו את ערבותן לכמה עסקות ייצוא עם חברות בניגריה בשווי של יותר ממיליארד דולר.

קלינטון הוסיף ואמר בביקורו במרכז להתפתחות האישה בבירה אבוג`ה כי אמריקה תעזור ככל שתוכל במלחמה באיידס באזור, ובנגיפים נוספים. "איידס הוא בכל מאת האחוזים ניתן למניעה", אמר והציע לניגרים ולאחרים לשים בצד את המעצורים והחסמים ולשוחח על הסיבות לנגיף הקטלני. "חייבים לשבור את השתיקה סביב השאלה כיצד המחלה הזו מתפשטת וכיצד ניתן למנוע אותה", אמר לניגרים.

הנשיא קלינטון יסיים את כהונתו בבית הלבן בחודש נובמבר השנה, וזהו אחד מהסיורים האחרונים שלו כנשיא ארצות הברית.

ידיעה שפורסמה בסוכנות הידיעות "רויטרס".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by