בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לראשונה: בתי תוכנה פלסטינים יציגו בתערוכת קומדקס 2000 

לראשונה: בתי תוכנה פלסטינים יציגו בתערוכת קומדקס 2000

 
 
חדשות  נענע

12 בתי תוכנה פלסטינים יציגו בתערוכה. חברת אורקל: "לאחרונה קיים שיתוף פעולה של מהנדסים ומתכנתים פלסטיניים בפרוייקטים בישראל"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
12 בתי תוכנה פלסטינים יציגו בתערוכת קומדקס 2000, ויציעו לסייע למצוקת כוח האדם המקצועי בהיי טק בישראל בעזרת עקרון האאוטסורסינג.
 
זו הפעם הראשונה שחברות מהרשות הפלסטינית יציגו במסגרת תערוכת מחשבים בינלאומית המתקיימת בישראל.

השתתפותן של חברות התוכנה הפלסטיניות היא יוזמה משותפת של קבוצת אנשים ומחשבים המארגנת את התערוכה ביחד עם ZDevents העולמית (המארגנת את תערוכת קומדקס בלאס וגאס), המשרד לשיתוף פעולה אזורי בממשלת ישראל, המשרד לתכנון ולשיתוף פעולה בינלאומי ברשות הפלסטינית (MOPIC) בראשות נביל שעת`, מכון הייצוא הפלסטיני (Paltrade) ואיגוד טכנולוגיית המידע הפלסטיני (PITA) .

יום העיון והתערוכה יתקיימו בחסות אורקל ישראל שפועלת ברשות הפלסטינית בשלוש השנים האחרונות בשיתוף פעולה מלא עם בית התוכנה ATS.

לדברי חנן מעוז, סמנכ"ל שותפים עסקיים אורקל ישראל, "אורקל תחשוף הצלחות רבות ברשות בתחום הממשלתי, התעשייתי והפרטי, וכן לאחרונה שיתוף פעולה של מהנדסים ומתכנתים פלסטינים בפרוייקטים בתחום ישראל".

בתערוכה, שתתקיים בגני התערוכה בתל אביב בין ה26 ל- 28 בספטמבר יבוא לידי ביטוי שיתוף הפעולה עם המגזר הפלסטיני גם באירוע הפתיחה של התערוכה, בו ישתתפו השר לפיתוח אזורי שמעון פרס, השר לשיתוף פעולה בינלאומי נביל שעת` ונציגים פלסטינים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by