בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט משלימה גרסת אופיס חדשה למקינטוש 

מיקרוסופט משלימה גרסת אופיס חדשה למקינטוש

 
 
חדשות נענע 

המערכת החדשה תופץ ככל הנראה החל מאמצע אוקטובר השנה - ומחירה יהיה דומה לזה של Office 98

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת מיקרוסופט תתיר השבוע את הקוד הסופי של גרסת המקינטוש החדשה של מערכת ה-Office, לקראת הפצת המוצר לקראת אוקטובר כמתוכנן.
 
במסגרת תערוכת Macworld ביולי השנה, השיקה החברה רשמית את מערכת Office 2001 והוסיפה את הסיומת "מק" (mac) לשמה. אנליסטים מעריכים כי עם השלמת הקוד, הסיכויים, שמיקרוסופט תוכל להפיץ את המוצר עד אמצע אוקטובר השנה, גבוהים מאוד.
 

הערכה: המחיר יהיה דומה לזה של Office 98

זוהי הגרסה הראשונה של מיקרוסופט למחשב המקינטוש החדש של Apple מאז גרסת 98 Office. ענק התוכנה עצמו מסרב לנקוב בתאריך מדויק או לתמחר את המוצר, אך מקור המקורב למיקרוסופט אמר כי המחיר יעלה בערך כמו Office 98. כרגע, המחיר הממוצע בחנויות לשדרוג למערכת Office 98עומד על 259 דולרים, בעוד מחיר התקנה מלאה הוא כ-359 דולרים.

הגרסא החדשה כוללת את תוכנת Word לעיבוד תמלילים, תוכנת הגיליון האלקטרוני Excel, תוכנת הפרזנטציות PowerPoint, שירותי דואר אלקטרוני ועוד. Office 2001 שונה באופן דרמטי מבן דודו Windows 2000, על אף שלשני המוצרים פורמט קבצים אחיד.

"באופן כללי, הגישה שהנחתה את קבוצת מיקרוסופט במערכת ה-Office למקינטוש, עושה רושם, מציינת רמת מחוייבות גבוהה", אומר אנליסט, "אם תסתכל על העברת ההודעות, כולה אומרת `אנחנו מחוייבים למקינטוש לחלוטין`".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by