בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הנציבות האירופית: אופ"א מפחידה לשווא 
 
 
נענע ספורט 


הנציבות דחתה מכל וכל את תחזיות אופ"א לפיהן ביטול שיטת ההעברות יביא לתוהו ובוהו בכדורגל האירופי. "אנחנו מבינים את הקושי שלהם, אבל הם כמו כל עסק אחר"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הנציבות האירופית דחתה טענות של גורמים באופ``א שגרסו כי תוכניותיה לבטל את שיטת ההעברות הנוכחית באירופה תביא לתוהו ובוהו בכדורגל האירופי ואמרה כי השינויים כמעט ולא ישפיעו על המועדונים הקטנים, כך נמסר מסוכנות רויטרס.
 

הנציבות מסרה כי היא מצפה לקבל רעיונות מצד פיפ"א ואופ"א בתוך שלושת השבועות הקרובים בנסיון לגשר על המחלוקת שנוצרה, וכי היא אופטימית לגבי הסיכויי להגיע להסכמה עם שני הגופים.

"בשום אופן אין אנו חושבים כי השינויים שהצענו יביאו למהפיכה בכדורגל", אמר דובר הנציבות כריסטופר פוראקס. "אנחנו חושבים שצריכה לבוא הצעה מצד פיפ"א, שתשנה את חוקי ההעברות. אנחנו לא התסריט הגרוע ביותר. אנחנו מבינים שקשה לאופ"א לקבל את הכפיפות שלהם לחוקי האיחוד האירופי, אבל הם כמו כל עסק אחר".

נציב התחרויות באיחוד האירופי מאיים להשלים עוד השנה את הוצאתה מחוק לחוק של שיטת ההעברות הקיימת היום בכדורגל, לפיה שחקן שחתם על חוזה עם קבוצה הוא למעשה רכושה, ואין הוא יכול לעבור למקום עבודה אחר, קרי קבוצה אחרת, בלי אישורה של הקבוצה בה הוא חתום. הדבר עומד בסתירה לכל חוקי חופש התנועה של האיחוד האירופי, הגורסים כי הזכות לבחור את מקום העבודה שמורה אך ורק לעובד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by