בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פרישת שחקנים המונית בכדורסל הישראלי 
 
 
ליאור קלמוביץ`

עשרה שחקנים פרשו מכדורסל פעיל עוד לפני תחילת העונה ונראה כי זה עוד לא הסוף

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תופעה חסרת תקדים של פרישת שחקנים המונית בכדורסל הישראלי. לא פחות מעשרה שחקנים החליטו לסיים את הקריירה שלהם דווקא העונה, כאשר חלקם עושה זאת בגיל צעיר יחסית.
 
הכל החל לפני כחודשיים כאשר דורון שפר הודיע על פרישה מפתיעה בגיל 28. אחריו, החלו שחקנים לשאול את עצמם שאלות בקשר לעתידם בכדורסל הישראלי וזאת לאור הגדלת מספר שחקני הבוסמן לשניים בקבוצה ובשל מצבן הכלכלי הגרוע של רוב הקבוצות.

אמיר כץ (הפועל ירושלים) יובל אשכנזי (הפועל אילת) וקובי שפירא (מכבי כרמיאל) הודיעו על פרישה בשל סיבות בריאותיות, אך ספק אם היו פורשים כבר העונה אם מעמדם בכדורסל הישראלי היה יציב וברור. אליהם הצטרפו עם הזמן מספר שחקנים מוכרים נוספים כמו הראל גדות, אורן עמיאל, מור נעמן, אורי להב, גלעד כץ וכמובן דורון ג`מצ`י שעייף מחיפוש אחר קבוצה.

שחקנים אחרים שעדיין לא פרשו כליל, החליטו להוריד פרופיל ולרדת לליגות נמוכות. מדובר בשמות די מוכרים בנוף הכדורסל הישראלי שספק אם יחזרו לליגה הראשונה או השניה: ירון להט, ניב ברג, ניר גלאון, אבי קטן, דודי אדלר, ויקי רווח ולייזי כהן. ניסיון נוסף של שחקנים ישראלים היה לנסות ולהשתלב בקבוצות אירופאיות כבוסמנים אך רק שחקן אחד - תומר אטלס, הצליח בכך.
איגוד הכדורסל יצטרך לתת את הדעת בנושא זה, מכיוון שנראה שאלו לא היו אחרוני הפורשים העונה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by