בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
היום בבית המשפט: יוניברסל מיוזיק מול MP3.com 
 
 
רויטרס

לאחר שחתמה על הסדרים עם כל שאר חברות התקליטים הגדולות, מקווה MP3.com להגיע להסדר עם יוניברסל מיוזיק, שיחלץ אותה מגזר דין נוקשה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קבוצת יוניברסל מיוזיק, חברת התקליטים הגדולה בעולם נפגשת היום (שלישי) באולם בית המשפט עם תאגיד MP3.com לתביעת נזיקין בסך 825 מיליון דולר בגין הפרת זכויות יוצרים.
 
בית המשפט המחוזי קבע באפריל, ש-MP3.com הפרה זכויות יוצרים, בכך שיצרה בסיס נתונים של כ-80 אלף אלבומים, ובצירוף התוכנה שפיתחה, אפשרה למשתמשים לאחסן מוסיקה באופן דיגיטלי כך שאפשר לגשת אליהם מכל מחשב. שירות זה מכונה My.MP3.com.
 

ב-MP3.com מקווים להגיע לפשרה

עד כה, תאגיד טיים-וורנר, סוני מיוזיק, בי.אם.ג`י וחברות תקליטים נוספות - הגיעו להסכמים עם MP3.com, שמאפשרים לחברה להכניס את קבצי המוסיקה של אמניהם לבסיס הנתונים. יוניברסל מיוזיק היא חברת התקליטים הגדולה היחידה, שלא חתמה על עסקה עם .MP3.com.

"אנחנו תמיד מלאי תקווה", אומר נשיא MP3.com רובין ריצ`רדס, בהתייחס לאפשרות השגת פשרה מחוץ לכותלי בית המשפט, "זה מה שרצינו לעשות כל הזמן".

משנקבעה כבר אשמתה של MP3.com בהפרת זכויות היוצרים, כל שנותר הוא לקבוע האם הדבר נעשה "בכוונה זדונית" או אם לאו. במקרה הגרוע ביותר מבחינתה של MP3.com - אפשר שבית המשפט יחייב אותה בתשלום של כ-150 אלף דולר עבור כל אלבום - כאשר ברשותה, לפי הצהרתה, כ-5500 אלבומים של יוניברסל מיוזיק.
 
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by