בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מימושים של מניות הפיננסים והתרופות פוגעים בדאו התעשייתי 

מימושים של מניות הפיננסים והתרופות פוגעים בדאו התעשייתי

 
 
חדשות ביזנס פורטל

ג'ונסון אנד ג'ונסון איבדה %1.38; חברת האינטרנט Yahoo יורדת זה היום השני

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מדד הדאו התעשייתי סובל כרגע מהיחלשות של %0.1 בעקבות מימושים של מניות התרופות והפיננסים בבורסה בוול סטריט, שהגיעו לשיאים הגבוהים ביותר מאז אפריל. מדד הנאסד``ק המעורב רשם שינוי קל בלבד, ועצר בכך את מגמת ההשתפרות שהחל בה אתמול.
 
ההפתעה שעוררה הידיעה על כך שמכירות הבתים בארה``ב בחודש יולי, היו בשווי הגבוה ביותר מזה 7 שנים - לא השפיעו על התנהגות שוק המניות. זאת, הודות לדעה הרווחת כי הפד לא יעלה את שער הריבית במשק האמריקני עוד זמן רב. יחד עם זאת, מחזור המסחר נשאר נמוך כתוצאה מהעובדה שמשקיעים רבים נופשים במהלך השבוע האחרון של חודשי הקיץ.

יותר מניות ירדו מאשר עלו. בגיזרת הפרמצבטיקה מניית ג`ונסון אנד ג`ונסון איבדה %1.38, בגיזרת הפיננסים לאחר 52 שבועות של עלייה, איבדה מניית J.P.Morgan כחצי דולר מערכה.

חברת האינטרנט Yahoo יורדת זה היום השני ברציפות, הפעם ב-94 סנט למנייה. מנגד, רושמת מניית איי.טי אנד טי עלייה של 1.06 דולר למנייה. גם אינטל עולה, ב-25 סנט למנייה.

מגמת התמתנות נרשמת במניות הישראליות העיקריות בבורסה בוול סטריט. אשד שעלתה בפתיחה ב-%6, ממתנת ל-%5.26, טיוגה שהתחילה את יום המסחר בעלייה של %9, עומדת כרגע על %7.69, ופארמוס שהתחילה עם עלייה של %11.8, יורדת ל%9.91.

מנגד, רושמת היום מניית טבע עלייה קלה נוספת של %0.82 במנייה שלה. המנייה שזינקה באופן חד למעלה היא זו של אלטק, שעלתה ב-%21.43.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by