בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קריאות בארה"ב לליברמן שלא להדגיש את השתייכותו הדתית 
 
 
רויטרס

נשיא הליגה נגד השמצה הדגיש בין היתר את התבטאותו בכנסיה בדטרויט, בה קרא לתת לדת תפקיד חשוב יותר בחיי האמריקנים; בין היתר הוא מתח ביקורת גם על המועמדים לנשיאות משתי המפלגות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הליגה נגד השמצה בארצות הברית קוראת היום (שלישי) למועמד המפלגה הדמוקרטית לתפקיד סגן הנשיא, הסנטור היהודי ג`וזף ליברמן, להפסיק ולהדגיש את השתייכותו הדתית במהלך מסע הבחירות של המפלגה.
 
נשיא הארגון, אברהם פוקסמן, שיגר לליברמן מכתב ובו הוא מבקש ממנו שלא לנפנף במוצאו היהודי בקמפיין הבחירות. במכתב הודגשה בין היתר התבטאותו של ליברמן בכנסיה בדטרויט ביום ראשון. ליברמן קרא בדבריו לתת לדת תפקיד חשוב יותר בחיי האמריקנים.

בראיון טלויזיוני היום (שלישי) אמר פוקסמן כי גם ג`ורג` בוש ואל גור, המועמדים לנשיאות מטעם שני המפלגות משתמשים באופן בלתי ראוי בדת ובאמונה במהלך מסע הבחירות שלהם. "זה החל עם המושל ג`ורג` בוש, וסגן הנשיא אל גור, ועכשיו גם הסנאטור ליברמן הצטרף. יש כאן תהליך פוליטי בו המועמדים כמעט קוראים: `תצביעו לי כי אני מאמין באלוהים`", אומר פוקסמן.

"לבסס מסע בחירות על אמונות ונושאים דתיים מנוגד לרעיון האמריקני- הארץ הזאת לא בוססה על חופש העיתונות, אלא על חופש הדת", הדגיש נשיא הליגה נגד השמצה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by