בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נמשכים המגעים להקמת ממשלה אזרחית  
 
 
חדשות נענע 

בפגישה עם לפיד, הביע ראש הממשלה תקווה להקים ממשלה אזרחית בשיתוף הליכוד ושינוי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה חזר אמש על כוונתו להקים ממשלה אזרחית, בשיתוף הליכוד ותנועת שינוי, באם לא יצלח המאמץ המדיני במסלול הפלסטיני. בפגישה שקיים אמש (שלישי) עם יו"ר שינוי, טומי לפיד, אמר ברק, כי סיכויי הקמתה של ממשלה כזו יתבהרו בתוך כמה שבועות.

 

הצהרת כוונות


עיתון "הארץ" מדווח, כי באותה פגישה דרש לפיד מראש הממשלה להקפיא את יישום המלצות ועדת טל כ"אות לרצינות כוונתיו" ביחס לרפורמה האזרחית.

כמו-כן העלה לפיד מספר תביעות והצעות נוספות ליישום הרפורמה האזרחית, ובהן - ביטול משרד הדתות והמועצות הדתיות, צמצום הסובסידיות לתלמידי ישיבות, הפעלת תחבורה ציבורית בשבת ובחגים ועוד. בנוסף, הבטיח לפיד לברק, כי שינוי תמשיך לתמוך בתהליך השלום.
 
 
הליכוד עשוי לתמוך אף הוא בחלק מסעיפי הרפורמה האזרחית חברתית של ברק, ובראשם כינון חוקה - כך עולה מהתבטאויותיו של יו"ר הליכוד, אריאל שרון. שרון מינה אמש את חה"כ מיכאל איתן מהליכוד לנהל מגעים עם נציגים של ישראל אחת, בעניין סעיפי הרפורמה.

 

לבני: אם ברק רציני - ייתכן שנתמוך בו

בתוך כך נודע, כי גוברים הקולות בליכוד הקוראים שלא לדחות על הסף את פניותיו של ראש הממשלה אהוד ברק. חה"כ ציפי לבני אמרה אתמול שהליכוד מאז ומתמיד תמך בכינון חוקה לישראל, וכי אם יתברר שכוונותיו של ברק רציניות - ייתכן שהליכוד יתמוך בו.

 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by