בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מתחזקת ההערכה כי הייתה תקלה מבצעית חמורה בפעולת דובדבן 
 
 
חדשות  נענע

כך אומר היום הרמטכ"ל מופז, שביקר את החייל הפצוע מפעולת דובדבן הכושלת במוצאי שבת בה נהרגו שלושה חיילים; בפגישה עם מופז ביקשו לוחמי היחידה לחזור לפעילות בהקדם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הרמטכ"ל, רב אלוף שאול מופז, אומר היום (רביעי) כי עם התקדמות החקירה בעניין הפעולה הכושלת של דובדבן בכפר עצירה א-שימלייה באזור שכם - מתחזקת הערכתו שזו היתה תקלה מבצעית חמורה.
 
מקול ישראל נמסר כי מופז ביקר היום את הפצוע מהארוע רב"ט אבי יוסף המאושפז בתל-השומר. "ברור לנו שהפגיעה בשלושת החללים נעשתה בסבירות גבוהה מאש כוחותינו, כמו גם פציעתו של אבי יוסף. תקלה מסוג זה לא צריכה לקרות בדובדבן", אמר רב-אלוף מופז.
 

מופז: אי אפשר לעבור לסדר היום

הרמטכ"ל שיבח את יחידת דובדבן. "יש לנו מפקדים מעולים וחיילים מצויינים ביחידה" הוא אמר והוסיף כי מדינת ישראל חייבת לה הרבה. "צריך לחבק ולאהוב את החיילים, ולתת להם לבצע את המשימות כי הם יודעים לעשות אותם יותר מאחרים", דברי הרמטכ``ל. אולם הוא הדגיש כי על מה שארע ביום שבת אי אפשר לחזור לסדר היום.
 
 

הלוחמים התלוננו על עריפת הראשים בתקשורת

בביקורו היום ביחידת דובדבן הוצגו בפני מופז עיקרי התחקיר שנערך עד כה. החיילים הביעו תחושה קשה וכאב על האובדן ועל עריפת הראשים לפני שהחקירה הסתיימה. הם התלוננו על כך שנמתחת עליהם ביקורת והם אינם יכולים להגיב. הלוחמים ביקשו לחזור לפעילות בהקדם האפשרי.

"בשבוע הבא נמשיך לחקור עד תום וליישם את כל התקלות, הלקחים ומסקנותיהם בצה``ל. היחידה תמשיך בימים הקרובים בפעילותה מכיוון שזו הדרך הטובה ביותר להחזיר אותה לפעילות", דברי מופז.
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by