בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
משחקי אולימפידת הסקס בסידני  
 
 
חדשות נענע 

לקראת המשחקים האולימפיים בספטמבר, נערכת סידני לארח ענפי ספורט שלא אושרו על ידי הועדה האולימפית

 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרוצות מכל רחבי אוסטרליה ומדינות שמעבר לים זורמות לכיוון סידני בעקבות ריח המזומנים של המסחר האולימפי, כך אומרים אנשי תעשיית הסקס.
 

"עבודת הסקס היא כמו קטיף פירות, היא מאוד עונתית", אומר רובי סוואן מוותיקי התעשייה. "עובדים עונתיים לרוב נמשכים לאירועים שונים בערים שונות, והם יעשו מעין חצי-עבודה-חצי בילויים". "אתה תמצא הרבה עובדי סקס שילכו לראות את האולימפיאדה - ויממנו את זה עם קצת עבודה ". סוואן מעריך, שבתי הבושת באוסטרליה יהיו מפוצצים בזמן המשחקים האולימפיים.
 

הביקוש גובר

מריה מק`מהון, מפרוייקט עובדי הסקס, הנתמך על ידי הממשלה, אומרת לסוכנות איי.אף.פי, ש"אין ספק שתעשיית הסקס של סידני תקבל חיזוק החודש. לבתי הבושת ושירותי הליווי יהיו 150 אלף לקוחות פוטנציאלים נוספים".

וכדי לעזור לפרוצות סידני להתמודד עם הביקוש הגובר, פרוצות מאזורים אחרים באוסטרליה נחלצות לסייע.

אך בצד התקוות יש גם חששות. אמנדה דוויר, שבבעלותה בית בושת המתמחה ביחסי סאדו-מאזו מעלה אפשרות אחרת: "אפשר שבסופו של דבר תהיה לנו ירידה במאזן", היא אומרת, "(המקומיים) או שעזבו, או שפשוט לא רוצים להגיע בגלל התנועה, או שהם חושבים שאנחנו נהיה כל כך עסוקות שלא יהיה להם מקום". "אנחנו מאוד אופטימיות לגבי האולימפיאדה - זה יכול להיות מכרה זהב, אבל אנחנו לא עוצרות את הנשימה".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by