בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המשא ומתן בין האוצר למורים עדיין תקוע 

המשא ומתן בין האוצר למורים עדיין תקוע

 
 
חדשות  נענע

עדיין לא ברור האם ילכו התלמידים לבית הספר כרגיל, עם סיום פגישה לא מוצלחת בין הצדדים; יו"ר ארגון המורים: המצב החמיר; הממונה על השכר: המורים הגיעו לפגישה כדי להכשיל אותה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יומיים לפני תחילת שנת הלימודים, עדיין לא ברור האם היא תפתח כסדרה. גם היום הסתיימה ללא תוצאות פגישה בין יושב ראש אירגון המורים העל יסודיים רן ארז לבין הממונה על השכר באוצר יובל רכלבסקי.
 
ארז טען בצאתו מן הפגישה כי כעת המצב גרוע יותר. רכלבסקי טען מנגד כי ארז בא לפגישה כדי להכשיל אותה. הממונה על השכר העריך כי לקראת פתיחת שנת הלימודים תהיה התרככות בקרב המורים.

רכלבסקי ציין כי ישנם מקורות כספיים נוספים שיכולים לשמש להגדלת מספר הפורשים מהוראה, כפי שתובע אירגון המורים העל יסודיים. לדבריו יש בידי המורים קרן בסכום כולל של יותר מעשרים מיליון שקלים, המיועדת לנושא.
 

ברק ושרון קוראים למורים של לא לשבות

מקול ישראל נמסר כי ראש הממשלה, אהוד ברק, ויושב ראש האופוזיציה, אריאל שרון כינסו מסיבות עיתונאים לקראת פתיחת שנת הלימודים, בהם קראו למורים שלא לשבות.

ברק אמר כי חינוך הינו בראש מעיינה של הממשלה, וכי הוא מתכוון להגדיל את תקציב החינוך. לדבריו, ניתן לישב את המחלוקות ללא שביתה. עוד אמר ברק כי לפני תום השליש הראשון של הלימודים ימונה שר חינוך.

שרון הדגיש כי על אף ששמאמקם של המורים צודק- הם לא צריכים לשבות בתחילת שנת הלימודים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by