בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המורים: השביתה בעינה עומדת 
 
 
חדשות  נענע

התקדמות מסויימת במו"מ עם הסתדרות המורים, אולם ראשי ארגוני המורים ממשיכים לאיים כי אם האוצר לא ישנה את עמדותיו - לא יתקיימו הלימודים בבתי הספר מחר. מנכ"לית משרד החינוך: הלימודים יפתחו כסדרם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יממה לפני פתיחת שנת הלימודים נראה כי השנה תפתח בשביתה.

ראש הממשלה, אהוד ברק, המשמש גם בתפקיד ממלא מקום שר החינוך, קורא לארגוני המורים לפתוח את שנת הלימודים כסדרה, ואמר כי הנושאים השנויים במחלוקת "אינם ראויים שישבשו בשבילם את פתיחת שנת הלימודים", אולם ארגוני המורים דוחים קריאה זו.
 
הבוקר (חמישי) נפגש נשיא המדינה, משה קצב, עם יו"ר ארגון המורים העל יסודיים, רן ארז, בניסיון לעזור לפתרון המשבר. בפגישה לא נמצא פתרון שימנע את השביתה, אולם סוכם על פגישה נוספת בין נציג ארגון המורים למנכ"ל משרד רה"מ, יוסי קוצ`יק.

"הארץ" מדווח כי בעוד המו"מ עם ארגון המורים העל יסודיים אינו מתקדם, במו"מ בין האוצר להסתדרות המורים חלה התקדמות מסוימת..

האוצר הציע למורים פיצוי למורים המלמדים במסגרת יום לימודים ארוך כשפרטי הפיצויים יגובשו במסגרת הסכם שכר שיקבע מאוחר יותר.

אולם נראה כי עדיין לא מדובר במציאת פתרון שתמנע את השבתת פתיחת שנת הלימודים. מזכיר הסתדרות המורים, אברהם בן שבת אומר כי מדובר בעקרון מבורך אולם בפיצוי זעום ובכל מקרה אין לקשור את נושא הפיצוי להסכמי השכר.

מנגד אומרת היום בצהרים מנכ"לית משרד החינוך, שלומית עמיחי, כי היא מעריכה ששנת הלימודים תפתח כסדרה. עמיחי אומרת כי הפער בין הצדדים הצטמצם והיא מאמינה כי הערב יגיעו להסדר.
 

ידיעות קודמות בנושא:

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by