בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דרעי: ברק מפיץ שנאה בעם ישראל 
 
 
חדשות נענע 

הערב - כינוס המוני של ש"ס בבנייני האומה; דרעי עתיד לנאום

 
 
 
 
 
 
 
 
 

יו"ר תנועת ש"ס לשעבר, אריה דרעי, תוקף בחריפות את ראש הממשלה אהוד ברק, ואומר כי הוא "עוסק בלהפיץ שנאה בעם" ישראל". דרעי אמר את הדברים בראיונות לעיתונים חרדיים, לקראת ריצוי עונש המאסר בן השלוש שנים שנגזר עליו, החל מיום ראשון.
 

בתוך כך, נמשכות ההכנות בש"ס לקראת כניסתו של דרעי לכלא. עיתון "מעריב" מדווח כי במוקד טלפוני ב"מטה יום המאסר", שבראשו עומד חה"כ אלי ישי, פעלו אמש (רביעי) כעשרות טלפנים, שביקשו לגייס אוהדים המוכנים לתרום את כלי רכבם ל"שיירת המהפכה", שתיסע מערים מרכזיות ברחבי הארץ לעבר כלא ניצן ותגרום לפקקים בצמתי הארץ ביום ראשון. בכירי ש"ס הודיעו לציבור הרחב כבר, כי מוטב שלא יעשו תוכניות ליום ראשון הקרוב. בנוסף לפקק המכוניות, גויסו מאות אוטובוסים שיסיעו את פעילי ש"ס להפגנת מחאה מול בית הסוהר ניצן.
 

סויסה: מקווה שדרעי לא יחסוך שבט לשונו

עוד מתכננים בש"ס קמפיין שיכלול שלטי חוצות, הפצת סטיקרים והפגנות מול כלא מעשיהו, בו ילבשו המפגינים אזיקים ומדי אסיר - לאות הזדהות עם דרעי.

אלפי פעילי ש"ס צפויים להגיע היום לבנייני האומה בירושלים, שם יתקיים כנס מחאה מקדים, בהנחיית אורי זוהר, בו ינאם אריה דרעי. חה"כ אליהו סויסה, המקורב לדרעי, אמר הבוקר בראיון לגלי צה"ל, כי הוא מקווה, שדרעי לא יחסוך שבט לשונו ממערכת המשפט וממערכת החוק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by