בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בוש: רוצה להתעמת מול אל גור בזמן צפיית שיא  
 
 
רויטרס

דוחה את הביקורת, לפיה הוא מנסה להתחמק מעימות עם גור המנוסה בעימותים טלוויזיונים; בשל השוויון בסקרים, מומחים מייחסים חשיבות עליונה לעימות הטלוויזיוני

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המועמד הרפובליקני לנשיאות ארצות הברית, ג`ורג` ו. בוש, דוחה את הביקורת, לפיה הוא מנסה להתחמק מעימות עם המועמד הדמוקרטי לנשיאות, אל גור, וטוען בלהט שהוא משתוקק להשתתף לעימות "ראש בראש" עם סגן הנשיא בזמן צפיית שיא.
 
אך בוש, מושל טקסס, סירב להתחייב לשלושה מפגשים טלוויזיונים, הממומנים על ידי הועדה הדו-מפלגתית לעימותים טלוויזיונים, ושישודרו בשידורי חי בתחנות טלוויזיה רבות, ובהן כל שלוש רשתות הטלוויזיה העיקריות בארצות הברית.
 

הדמוקרטים: בוש מנסה להתחמק

במטה הבחירות של גור, שהסכים להצעת הועדה הדו-מפלגתית, קרא לבוש לקבל אותה אף הוא. מקורבי גור אומרים שמושל טקסס מנסה להתחמק מעימות משולש עם סגן הנשיא בשעות צפיית השיא. "עושה רושם, שבוש מנסה להתחמק משעות צפיית השיא, בעוד אומר שהוא מעוניין בשעות צפיית השיא. זה יכול להפוך לנושא בקמפיין (הדמוקרטי)", אמר אחד מעוזרי גור.

מומחים בלתי תלויים אומרים שבוש "ישחק באש" ויסתכן בתיוגו כפחדן - אם לא יקבל במהרה את הצעת הועדה.
 
 
כשנשאל אמש (רביעי), אם יתעמת מול גור בזמן צפיית שיא, ענה בוש: "אני מתכוון(לעשות כן), בטח. אנחנו בתהליך של דיון בזמנים עם הרשתות השונות. אני מצפה לעימותים, באמת". עוד אמר בוש, כי הוא "מקווה שיותר אנשים יצפו בהם (בעימותים) מאשר בעבר. אין טעם להתעמת אם אנשים אינם רוצים לצפות, ואני רוצה שאנשים יצפו. יש לי משהו להגיד והאנשים יגלו שיש ניגוד מוחלט ביני ובין יריבי".
 

הפורמט לא מיטיב עם בוש


מומחים לתקשורת מעריכים, כי בסופו של דבר יקבל בוש את הצעות הועדה הדו-מפלגתית, רובן ככולן - אך ינסה להשמיע על תבנית העימות. גור, באופן כללי, נחשב למתעמת מנוסה יותר. "הפורמט המסורתי של שאלות עיתונאיות נוקבות לא אידיאלי עבור בוש. הוא לא זריז והוא לא טוב בפרטים, אך מהירות ופרטים הן דרישות עיקריות בפורמט הזה", אומר מומחה תקשורת.

העימות הטלוויזיוני עשוי להיות מכריע במיוחד השנה, בגלל התחרות הצמודה בין שני המועמדים והשוויון המסתמן בסקרים. מומחים צופים שתוצאות הבחירות תהיינה הצמודות ביותר מזה 24 שנים.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by