בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אריה דרעי: אני מקבל עלי את הרעה  
 
 
חדשות  נענע

כך אומר מנהיג ש"ס לשעבר בעצרת תמיכה לקראת כניסתו לכלא, שנפתחה תחת הסיסמא "כולנו נשפטנו כולנו אסירים"; בתו של דרעי עלתה לבמה לנאום מרגש באופן לא צפוי, לפחות לטענת המארגנים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מנהיג ש"ס לשעבר, אריה דרעי, אומר הערב (חמישי) בפני אלפי תומכי ש"ס בעצרת תמיכה, שהתכנסה לקראת כניסתו לכלא: "אדם חייב לברך על הרעה כשם שהוא מברך על הטובה".
 
המוני תומכי ש"ס התאספו תחת הכותרת "כולנו נשפטנו כולנו אסירים", ומלאו עד אפס מקום את בנייני האומה.

דרעי אמר בנאומו שנמשך יותר משעה כי הוא בטוח בזכאותו, וכך גם עורכי דינו. הוא תקף את בית המשפט העליון ואמר: "כשעורכי הדין שלך יודעים שאתה זכאי, שאי אפשר לשלוח אותך על כל על מה שיש...אבל כשאתה בא לשמוע את השיר של בני אלבז `אתה זכאי` מפי השופט, בסוף אתה שומע בומבה על הפנים: `החלטנו להרשיע`", אמר דרעי על רקע קריאות בוז למערכת המשפט מצד הקהל.

"אני לא אדם חזק. ולהגיד אני מקבל עלי את הרעה, זה לא ממני. אני לא בדרגה הזו. זה רבותי, זה הכוח של התפילות הכח של החכמים. זה הנס האמיתי", הוסיף דרעי.
 

דרעי: מעשיהו עדיף על קיסריה

ברומזו לגבי סגירת תיקו של ויצמן על ידי היועץ המשפטי לממשלה אמר דרעי: "מעשיהו עדיף על קיסריה. שם יש אנשים אמיתיים. נכון הם נפלו אבל נרים את הגאווה שלהם בעזרת השם".

דרעי תקף בחריפות את הביקורת שנשמעה על הרב עובדיה יוסף בעקבות התבטאויותיו בנושא השואה. הוא הדגיש כי דבריו של הרב הוצאו מהקשרם על ידי גורמים שרצו לדבריו להמעיט בהשפעתו, לאחר שהחליט על פרישת ש"ס מהממשלה.

ביקורת מתח דרעי גם על מפלגות השמאל, ואמר כי מטרת הביקורת שהם מותחים על ש"ס היא למנוע בריחת מנדטים מאחת לשנייה.

בסיום נאומו הדגיש דרעי: "נמשיך את המהפיכה היהודית, מול המהפיכה האזרחית-חילונית שמאיימת עלינו".
 
 

בתו של דרעי: 'קשה לחשוב על שולחן שבת בלעדיך אבא'

אחת מבנותיו של אריה דרעי עלתה על הבמה באופן לא מתוכנן, לטענת המארגנים, במהלך הנאום, שנשא חברו הטוב של דרעי, הרב אורי זוהר. היא פנתה אל הקהל בנאום מרגש ואמרה: "האם אין מישהו אחד כאן עם נשמה שיביא את אבא שלי שיהיה איתי".

"אני רוצה לאמר לך תהיה חזק כולנו כולנו ביחד מתפללים אליך. אני רוצה לאמר לך אבא שלי- לי דאסי שלך קשה לחשוב על שולחן שבת בלעדיך...רק יחד איתך התפוח יהיה מתוק יותר בראש השנה", אמרה הבת בנאום.
 

דרעי תקף הבוקר את הממשלה

הבוקר תקף דרעי בחריפות את ממשלת ישראל ואת ברק אישית ואף כינה את הממשלה "ממשלת שמד".

אשתו של דרעי, יפה, אמרה היום לתקשורת כי לא מן הנמנע שאלפי תומכיו של בעלה יצאו מכלל שליטה. "אם כולאים את המנהיג, אין פלא שהציבור מלא ומרגיש נואש ונשרף מבפנים", אמרה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by