בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בית דין פלסטיני דן את המחבל אבו הונוד ל-12 שנות מאסר 
 
 
חדשות נענע 

הונוד, שנמלט לפני כשבוע בפעולה הכושלת של דובדבן נידון במשפט בזק שערך שלוש שעות. ישראל לא תוכל לדרוש את הסגרתו כעת לאחר שנשפט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית הדין הפלסטיני לביטחון המדינה בשכם גזר הלילה 12 שנות מאסר על המחבל מחמוד אבו הונוד, שהצליח להימלט לפני כשבוע בפעולה הכושלת של יחידת דובדבן בה נהרגו שלושה חיילים מאש חבריהם.
 
 
הונוד הואשם והורשע בכך שהקים תאים צבאיים וסיפק להם נשק ותחמושת. אבו הונוד הורשע גם בכך שהקים ארגון צבאי תוך הפרת הסמכות של הרשות הפלסטינית.

המשפט ערך שלוש שעות בלבד. עתה לאחר שנשפט ישראל אינה יכולה לדרוש את הסגרתו לפי ההסכמים שנחתמו בין ישראל לרשות הפלסטינית.

אחרי שניתן גזר הדין אמר אבו הונוד: "כל מה שעשיתי היה מלחמת ג`יהאד למען האל וכל מה שעשיתי היה למען שירות האיסלם והפלסטינים.
 
סוכנות רויטרס מדווחת כי אב בית הדין הדגיש בפני אבו הונוד כי לא הועמד למשפט "על מעשים שעשה נגד הצד השני", כשהוא רומז לישראל, אלא משום שעשה מעשים העוברים על החוק הפלסטיני ונוגדים את האינטרסים הפלסטינים.

"המשפט המהיר הזה הוא הפרה של כל עקרון חוקי", אמר לאחר המשפט חוסאם ערפאת, שעמד בראש יותר ממאה עורכי דין שהתנדבו להגן על אבו הונוד. ערפאת הודיע כי בכוונתם של עורכי הדין של הונוד להגיש ערעור.

מנהיגה הרוחני של החמאס, השייח אחמד יאסין, אמר כי החמאס מתנגד לפסיקה. "אנו מאמינים כי יש לשחררו מיד משום שנלחם הכיבוש הישראלי", אמר יאסין.
 
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by