בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
היום: אריה דרעי נכנס לכלא  
 
 
חדשות נענע 

לפי ההערכות, יבחר דרעי בכלא מעשיהו, בין השאר בשל העובדה שעל כלא חרמון מפקד בן דודו של אלי ישי

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מנהיג ש"ס לשעבר אריה דרעי יחל היום (ראשון) לרצות תקופת מאסר של שלוש השנים בגין עבירות שוחד ומרמה. בשעה 12 בצהריים נקרא דרעי להתייצב לבית המעצר ניצן שבכלא רמלה.
 
דרעי יצא הבוקר מירושלים לכיוון בית הסוהר, כשהוא מלווה בשיירת מכוניות ארוכה. שיירות נוספות יגיעו לאזור מכל רחבי הארץ וצפויות לגרום לפקקי תנועה ארוכים. מטה יום המאסר, בראשות חבר הכנסת אלי ישי, מתכנן עצרת גדולה, מלווה בתקיעת שופרות, מול בית הכלא - בה ישתתפו, לפי ההערכות כ- 20000 עד 25000 איש.
 

קשר משפחתי


דרעי יעבור ראיון, שבסופו ייקבע בית הסוהר בו ירצה את עונשו - כאשר האפשרויות הן כלא מעשיהו שבמרכז הארץ, שלו אגף תורני ואפשרות להתהלך בכמה מהמקרים בלבוש אזרחי וכלא חרמון שבצפון, המציע תנאים נוחים יותר לאסירים. ההערכות הן שדרעי יבחר בכלא מעשיהו, כיוון שמפקד כלא חרמון הוא בן דודו של יורשו בהנהגת ש"ס, חה"כ אלי ישי.
 
 

משימת קודש


עיתון "הארץ" מדווח, כי בראיון שהעניק בסוף השבוע לתחנות הרדיו הפירטיות קרא דרעי לתומכיו להימנע מכל אלימות, לנהוג באיפוק וללוותו לכלא בקומה זקופה ובגאווה, כדבריו. עוד בראיון תקף דרעי בחריפות את המערכת המשפטית: "בקבוצה השלטת היתה משימת קודש: להכניס את אריה דרעי לבית הסוהר". דרעי טען, כי "80 אחוזים מהשופטים ואנשי הפרקליטות הם תומכי מרצ". "הם", אמר דרעי, "רוצים לראות את התמונה של הסורגים בטלוויזיה, לשמוע את הצליל של הדלת נסגרת".
 
תחנת גלי צה"ל מדווחת, כי בעצרת התמיכה באריה דרעי צפויים להשתתף זקן המקובלים, הרב יצחק כדורי, ומנהיגה הרוחני של ש"ס, הרב עובדיה יוסף. הרב עובדיה יוסף אסר אמש על השתתפות ילדים מתחת לגיל 13 בעצרת, אך התיר לתלמידי הישיבות להשתתף בה.

הבדרן לשעבר אורי זוהר, המקורב לדרעי, הודיע כי יעזוב את ביתו ויעבור להתגורר באוהל מחאה מול בית הכלא עד לשחרורו של דרעי. זוהר קרא לתלמידי חכמים להצטרף אליו ולהקים תלמוד תורה במקום.
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by