בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אמה של דיאנה: לא היתה שום קונספירציה בתאונת בתי  
 
 
רויטרס

אמה של הנסיכה האהובה גם תוקפת את תעשיית ההנצחה סביב דיאנה; דודי אל פאיד, אביו של מאהבה של דיאנה עדיין משוכנע שהיתה קונספירציה ותובע מה-CIA לחשוף אותה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אמה של הנסיכה המנוחה דיאנה דוחה את תיאוריות הקונספירציה סביב מותה של בתה, ומגנה את אלה שקיוו להפיק רווחים מהפצת דיוקנה.
 
פרנסס שאנד קיד אמרה לטבלואיד הבריטי "סאנדיי אקספרס", שלא מצאה דבר מעורר חשד במותה של דיאנה בהתנגשות המכונית בפריס ב-1997, כפי שרבים טענו מאז.
 
"דגתי בעומק מחשבותיי בצד ידע עובדתי נרחב ולא מצאתי פיסת ראייה התומכת בסיפורים", אמרה שאנד קיד בת ה-64.

 
 

תעשיית ההנצחה מכאיבה לי


בעניין מסחור מותה של הנסיכה האהובה, אמרה אמה: "החנויות המלאות בתמונותיה של דיאנה גרמו לי לסובב את ראשי לכיוון אחר בכאב של חוסר אמון". "עושה רושם", היא ממשיכה, "שעשיית הכסף היא קשוחה וחסרת גבולות. היו זמנים בהם הרגשתי כאילו אני עוברת ניתוח רגשי חוזר ונשנה, ללא הרדמה".
 

אבי מאהבה של דיאנה: כוחות מרושעים וגזעניים עומדים מאחורי המוות

לעומת שאנד קיד, הבעלים של חנות הכל-בו היוקרתית הרוד`ס, מוחמד אל פאיד - אביו של מאהבה של דיאנה, דודי, שמתה אף הוא בתאונה - משוכנע עדיין באמיתות תיאוריות הקונספירציה. אל פאיד הגיש בשבוע שעבר תביעה רשמית נגד רשויות ארצות הברית, בדרישה לחשוף מסמכים, שלטענתו יוכיחו, שבנו והנסיכה דיאנה נרצחו.

אל פאיד הפנה אצבע מאשים כלפי בעלה של המלכה אליזבת, הנסיך פיליפ, כמי שתכנן מאחורי הקלעים, לכאורה, את התאונה - כדי למנוע מדיאנה ודודי להתחתן וקבע ש"כוחות מרושעים וגזעניים" הפועלים בשירותי הביטחון הבריטיים הרגו את בני הזוג. פאיד אמר, כי הוא מקווה שמסמכי ה-CIA האמריקני יחשפו את האמת.

אי-וודאות אופפת את הנסיבות המדויקות בהן התרחשה התאונה - הרכב בו פגעה, לפי הסברה הרווחת, מכונית המרצדס של דיאנה, מעולם לא נמצא - דבר שהעלה את תיאוריות הקונספירציה.

שופט צרפתי הורה על סיום חקירת התאונה בספטמבר 1999, ופסק שהתאונה אירעה בשל שכרותו של נהגם של דיאנה ודודי.

 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by