בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
וול סטריט: שבוע מקוצר בציפייה להמשך המומנטום 

וול סטריט: שבוע מקוצר בציפייה להמשך המומנטום

 
 
חדשות ביזנס פורטל

שבוע המסחר בוול סטריט הסתיים אתמול באווירה אופטימית עם עליות במדדים המובילים, ויתחדש רק ביום שלישי; השבוע לא צפויים להתפרסם נתונים כלכליים שישפיעו באופן מהותי על השוק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בבורסות של וול סטריט יהיה שבוע מסחר מקוצר, בעקבות חופשת יום העבודה, LABOR DAY. המסחר בורסות יתחדש רק ביום שלישי. האנליסטים מעריכים, כי שוקי המניות ימשיכו את המומנטום החיובי של התקופה האחרונה. עם זאת, אומרים האנליסטים, ישנם נתונים המצביעים על כך כי הכלכלה האמריקנית מתקררת בקצב מהיר מדי, דבר שעלול לפגוע בתוצאות הכספיות של החברות הנסחרות בבורסה. השבוע לא צפויים להתפרסם נתונים כלכליים שישפיעו באופן מהותי על השוק.
 
שבוע המסחר בוול סטריט הסתיים בסוף השבוע באווירה אופטימית, כשמדד הנאסד``ק מסיים ברמתו הגבוהה ביותר מאז ה-17 ביולי. בסיכום שבועי עלה מדד הנאסד``ק ב-%4.8, ומתחילת השנה עלה ב-%4.1. מדד הדאו-ג`ונס עלה בשבוע שעבר ב-%0.4, אך עדיין נמצא ברמה הנמוכה ב-%2.3 מתחת לרמתו בתחלית השנה.

עונת הדו``חות הכספיים הסתיימה, אך עדיין נותרו מספר חברות שטרם דיווחו על תוצאותיהן לרבעון השני. רק אחת מהן, קרוגר, תפרסם את הדו``חות השבוע.

אנליסטים של בנק ההשקעות פירסט קול אמרו, כי הם מורידים את התחזיות שלהם לרווחי החברות ברבעון השלישי - ביטוי להתקררות במשק האמריקני. עם זאת, הירידות הן בעיקר במיגזר הצרכני והקמעונאי, כשבמקביל עולות התחזיות של רווחי חברות האנרגיה - בגלל העלייה במחירי הדלק בעולם.

הנתונים הכלכליים שאמורים להתפרסם השבוע הם: תחזית מעודכנת של נתוני הייצור לרבעון השני, נתוני גמר בנייה ביולי, נתוני המלאים ביולי ונתוני האשראי של הצרכנים ביולי. אף אחד מהנתונים הללו לא אמור לזעזע את השוק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by