בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מריל לינץ': המלצת 'קניה לטווח ארוך' לחברת רדוויז'ן 

מריל לינץ': המלצת 'קניה לטווח ארוך' לחברת רדוויז'ן

 
 
חדשות ביזנס פורטל

רדוויז'ן, מקבוצת רד בינת, עוסקת בתחום העברת קול, וידאו ונתונים באינטרנט; במריל לינץ' מעריכים כי הצמיחה המהירה ביותר תהייה בתחום הוידאו בו לרדוויז'ן עמדה מובילה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בנק ההשקעות מריל לינץ` מתחיל הכיסוי על חברת רדוויז`ן ומעניק למניה המלצת `צבור` לטווח הבינוני והמלצת `קנייה לטווח ארוך` במחיר יעד של 49 דולר. זאת לעומת מחירה הנוכחי של המניה 30.25 דולר.
 
רדוויז`ן, מקבוצת רד בינת, עוסקת בתחום העברת תכני קול, וידאו ונתונים באינטרנט על גבי פרוטוקולי IP. החברה הינה חלק בקבוצה שפיתחה את סטנדרט ה-ITU-T להעברת נתונים.

כלכלני מריל לינץ` כותבים כי השוק בו פועלת רדוויז`ן צפוי לצמוח בקצב מהיר בשנים הקרובות ולספק ביקושים גדולים. חברת המחקר ICM גלובל אינטליגנס חוזה כי הכנסות שוק ההעברת הנתונים ב-IP יגדל מ-77 מיליון דולר ב-99 ל-7.1 מיליארד דולר ב-2004.

במריל לינץ` מעריכים כי הצמיחה המהירה ביותר תהייה בתחום הוידאו בו לרדוויז`ן עמדה מובילה. פעילות החברה בתחום זה היא בעלת שיעורי הצמיחה הגדולים ביותר ובין לקוחות רדוויז`ן נמנות החברות המובילות בעולם: סיסקו, פוליקום, וסוני.

האסטרטגיה של רדוויז`ן היא לצמוח בשוק ה-IP, ובמריל לינץ` מאמינים כי ההנהלה מכירה בכך שבכדי לשרוד יהיה על החברה לגדול דרך רכישות והרחבת מגוון הטכנולוגיות שבידי החברה.

רדוויז`ן היא חברה קטנה בשוק המאוכלס בענקים. כלכלני מריל לינץ` מאמינים כי ברדוויז`ן מבינים מה עליהם לעשות אך הם נמצאים בשוק המשתנה תדיר. לפי מעמדה בשוק כיום, נראה כי החברה עושה את הדברים הנכונים על מנת לשמור על יכולתה התחרותית.

במריל לינץ` חוזים הכנסות רדוויז`ן יגדלו ב-%110 בשנת 2000 וב-%88 ב-2001. שיפור צפוי גם רווחי החברה לאחר שהחברה עברה לרווחיות ברבעון השני של השנה. להערכתם, ערכה של החברה יעלה או יפול כתוצאה מהביקושים העתידיים למוצרי שיחת ועידה בוידאו אשר מהווים נתח נרחב מהכנסות החברה. עם זאת הם מאמינים כי כח הסימנים מצביעים על מגמה חיובית.

כלכלני מריל לינץ` רואים בהשקעה ברדוויז`ן הזדמנות להשתתף בצמיחה הצפויה בביקושים למוצרי העברת וידאו על גבי פרוטוקולי .IP תוצאות החברה ברבעון השני עלו על הציפיות והעלו את התחזיות לרווחים ב-2001 מ-13 סנט למניה, ל-84 סנט למניה. אך הם אינם צופים הפתעות חיוביות כאלה ברבעונים ה-3 וה-4 של השנה. אולם אלו עשויים לבוא ב-2001 עם עליית הפופולריות של שוק הוידאו IP.

בהתחשב בכל זאת, ובסיכונים הקיימים, מעניקים במריל לינץ` המלצת `צבור` לטווח הבינוני, והמלצת `קניה` לטווח הארוך, במחיר יעד של 49 דולר למניה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by