בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סקר התקליטים הטובים ביותר אי פעם: רדיוהד מאיימת על ההגמוניה של הביטלס 
 
 
חדשות נענע 

אלבומים של שתי הלהקות הבריטיות תופסים את כל חמשת המקומות הראשונים ברשימה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
להקת הרוק רדיוהד, שהופיעה לאחרונה בארץ, מתבררת כטוענת העיקרית לכתר מול להקת הביטלס, המלכה הכמעט-בלתי-מעורערת של עולם הפופ.
 
רשת הבי.בי.סי. מדווחת, כי בסקר בו השתתפו למעלה מ-200 אלף אנשים החל משנת 1993, זכה Revolver של הביטלס בתואר התקליט הטוב ביותר של כל הזמנים ו-The Bends של רדיוהד התמקם במקום השני.
 
 

למעשה, הביטלס ורדיוהד תופסות את כל חמשת המקומות הראשונים, כשלביטלס שלושה נציגים ולרדיוהד שני נציגים, ברשימת אלף האלבומים הטובים ביותר אי פעם, שתוצג על ידי רשת חנויות המוסיקה וירג`ין. במקום השלישי Sgt Pepper Lonely Heart Club Band של הביטלס, שתקעו יתד גם במקום החמישי עם האלבום הכפול The White Album. במקום הרביעי רדיוהד עם OK Computer.
 

במקום הראשון מחוץ לגבולות בריטניה - REM

אמנם סך הקולות להם זכו ארבעת המופלאים מליברפול גדול ביותר מפי שניים מאשר כל להקה אחרת, אך יש לקחת בחשבון שהפופולריות של להקת רדיוהד נסקה בשבע השנים האחרונות, מאז החל הסקר.

הלהקה שזכתה לדירוג הגבוה ביותר מחוץ לגבולות בריטניה היא REM עם Automatic for the People. עוד בעשירייה הפותחת: בוב דילן עם Blood on the Tracks, פינק פלויד עם Dark Side of the Moon והסמיתס עם The Queen is Dead.
 

הסקר של וירג`ין רכש עם השנים רפרטואר והוא נחשב לברומטר מדויק של הטעם מוסיקלי של ציבור המאזינים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by