בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ניתוח חזה גרם לגירושיה של מל בי 
 
 
רויטרס

- כך טוען בעלה בנפרד גלאזר, בראיון לצהובון הבריטי 'סאן'. 'מל התחננה והתרפסה שאעשה עמה אהבה, אך סירבתי', הוא אומר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נישואיה של מל בי (`סקארי ספייס`) הסתיימו כיוון שעברה ניתוח קוסמטי שמנע ממנה להניק את תינוקה, כך אומר היום (שני) בעלה בנפרד, ג`ימי גאלזר.
 
גאלזר (33), רקדן במקצועו, אמר שמל בי (27),נסעה ללוס אנג`לס לשלושה חודשים, לאחר הולדת בתה פיניקס צ`י ועברה ניתוח חזה, בעודה מסתירה את הדבר ממנו. "מל ידעה שאני מאוד מתנגד לזה, כי זה אומר שהיא לא תוכל להניק עוד את פיניקס", אמר גאלזר לצהובון הבריטי "סאן". גאלזר אומר, שדעתו היתה שפיניקס בסדר עדיפות גבוה יותר, שהוא רצה שתהיה חזקה ובריאה. גאלזר מזכיר, שכל המומחים ממליצים על חלב אם.
 

לא יכולתי להתקרב אליה, אחרי שהיא בגדה בי כך

"מל התחננה והתרפסה שאעשה עמה אהבה, אך אני סירבתי", הוא אומר. "האמת היא שלא רציתי לקיים אתה יחסי מין. אני לא אתקרב אליה, אחרי הדרך בה היא בגדה בי".

שלשום אמרה מל בי לצהובון הבריטי המתחרה, "המירור", שהפרידה מגאלזר היתה כה כואבת, שזה כמעט הרג אותה, וכן שהיא הרגישה "פגיעה ובודדה" אחר התמוטטות היחסים.

גאלזר אמר גם שפעמים רבות מלאני בי התמוטטה במהלך ההיריון ושקלה לעזוב את סבב ההופעות של הספייס-גירלז, וכן שהיא זועזעה כשג`רי האלויוול עזבה את הלהקה. לפי העיתון, בני הזוג, שחלקו עד חג המולד האחרון אחוזה בשווי 3.7 מיליון דולר, ייפגשו החודש לקרב בבית המשפט, שיסדיר את נושא הגירושין.

הדוברת של מלאני בי סירבה להגיב לידיעה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by