בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הרובוט היפני שר סרנדה לנשיא רוסיה 
 
 
רויטרס


עם תום סבב השיחות השני בין מנהיגי רוסיה ויפן, הדנים בסוגיות טריטוריאליות קשות, שלף ראש הממשלה היפני רובוט, ששר לנשיא רוסיה את ההמנון הלאומי הרוסי

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הנשיא הרוסי ולדימיר פוטין זכה למחווה יוצאת דופן מראש ממשלת יפן, יושירו מורי, עם סיום השיחות המתישות, כשרובוט יפני שר לו סרנדה ברוסית.
 
ממשרד החוץ היפני נמסר, שעם תום סבב השיחות השני בין מנהיגי שתי המדינות, שלף ראש הממשלה היפני כלב והניח אותו על השולחן מול פוטין באומרו: "אני מקווה שזה יעזור לך להירגע".
 

פוטין צחק, אך לא הושגה פריצת דרך בשיחות

"הכלב זז לכיוון המיקרופון ואז, כשהתקרב יותר מדי, נסוג לאחור בניסיון למקם עצמו", אומר בכיר במשרד החוץ היפני. "ואז הוא שר את ההמנון הלאומי הרוסי ואת `טרויקה`". הוא הוסיף שפוטין, שנראה מאוד מופתע, "צחק מאוד" מהמחזה.

הבכירים לא ידעו לומר מי יצר את הכלב, אך הוא נראה דומה לרובוט הכלב הפופולרי, שנמכר תמורת כמעט 2000 דולר, למרות ששירים רוסיים הם לא חלק מהרפרטואר הרגיל שלו.

שני המנהיגים דנו בנושאים כלכליים ובינלאומיים, אך לא הצליחו להגיע להסכמה בשתי שאלות שטחים קשות, דבר שאינו מאפשר חתימת אמנת שלום רשמית, שתסיים את העוינות בין שתי המדינות, שתחילתה במלחמת העולם השניה. השיחות בין שני המנהיגים יימשכו מחר (שלישי).

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by