בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ויקי קנפו הצטלמה לסרט עירום 
 
 ``סרט זה הינו מאבקי החדש``. ויקי קנפו (מתוך אתר פרפר 1)   
 
חדשות נענע

מנהיגת המחאה של האמהות החד הוריות הצטלמה לאתר פורנו ישראלי, כשעל גופה רשומות כתובות מחאה, כמו "הממסד דפק אותי" ו"חלבתם אותי"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ויקי קנפו, מנהיגת המחאה של האמהות החד הוריות, הצטלמה בעירום מלא, כשעל גופה רשומות כתובות מחאה. הסרט, שנקרא "חרוט בעור", מתפרסם באתר הפורנו ישראלי "פרפר 1". הצפייה בסרט כרוכה בתשלום, אך האתר מאפשר לצפות בקטעים קצרים מהסרט בחינם.

קנפו, בת 44, גרושה ואם לשלושה, התפרסמה כאשר צעדה מביתה במצפה רמון לירושלים. גם את הסרט היא מגדירה את כאקט של מחאה. באתר נכתב: "סרט זה הינו מאבקי החדש. כולי תקווה שהסרט יעורר את עם ישראל, על כל יושביו". מודעה שהמופיעה באתר מזמינה אמהות חד הוריות נוספות להצטרף למאבק של ויקי קנפו.

בתחילת הסרט מכריזה קנפו כשהיא עדיין לבושה: "אני מתכבדת להריץ את המאבק שלי מחדש בעירום. כל מה שרציתי להגיד במאבק, וביבי שפחד ממנו ומהר מאוד בילבל ואנשים לא שמעו, הם יקראו את זה על העור שלי. חרוט בעור".

בתחילת הסרט מספרת כנפו את סיפור חייה כשהיא יושבת על ספסל בגינה ציבורית, לבושה. אחר כך קנפו מתפשטת, גופה נחשף וכך גם המסרים. על גבה כתוב: "הממסד דפק אותי". על החזה: "חלבתם אותי". על הבטן: "המאבק נולד מכאן". קנפו, עירומה, מדברת על חינוך, על יום לימודים ארוך ועל פרוקיט ההזנה בבתי הספר.

קנפו אמרה ל"ידיעות אחרונות": "זו פעם ראשונה בחיים שלי. מאז שבאתי לעולם עירומה, איש לא ראה אותי בעירום, חוץ מהבעלים שלי, וגם הם, רק בחושך".

ויקי קנפו הנהיגה את מאבק האמהות החד הוריות בקיץ שעבר. אבל המחאה שחלה בצעדות המוניות לירושלים ובאוהלים מול משרד ראש הממשלה דעכה לאיטה. "זה הביא אותי למצב של ייאוש", אמרה כנפו, "ידעתי שאני אדם מת מהלך ואין לי מה לאכול וחשבתי שמה שנשאר לי לעשות זה להתאבד או להילחם למען ילדי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by