בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
'מי רוצה להיות מיליונר' ממשיכה לכבוש את העולם 
 
 
חדשות נענע 

חברת ההפקה הבריטית, ממציאת נוסחת התכנית, הוציאה מדריך בן 169 עמודים המגדיר באופן מפורט את תפאורת התכנית, סגנון המוסיקה, מבנה השאלות, תהליך מיון המתמודדים ואת תנאי הרשיון להפקה מקומית של הלהיט שכבש 31 מדינות, והיד עוד נטויה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

כחודשיים לאחר עלייתה לאוויר של הגרסה ההודית של "מי רוצה להיות מיליונר", נראה כי הביטוי "האם אתה בטוח?" נעשה למשפט הלאומי ברחבי המדינה.
 

תוך זמן קצר הפכה הגרסה המקומית, "מי רוצה 10 מיליון רופיות", לפופולרית ביותר בהודו, ונצפית על-ידי מיליוני הודים החולמים לשים את ידם על סכום הזכיה, השווה ל-219 אלף דולר.

מסוכנות איי.פי נמסר כי כמיטב המסורת ההודית, רבים מנסים לגלות את הסוד הגדול: את מי יש לשחד בכדי להשתתף בתכנית.

אך לא רק ההודים נתונים באובססיית "מי רוצה להיות מיליונר": גרסאות של התכנית, שמוצאה בריטי, כבר רצות ב-31 מדינות, ו-19 מדינות נוספות מתוכננות להצטרף להמולה.

אך ישנם גם חריגים: היפנים מסרבים להפיק את "מיליונר" בשל הנטיה המקומית המתנגדת לראוותנות. הרשויות בשוודיה, למשל, מתנגדות לתכנית מחשש לפגיעה במוסדות הלוטו במדינה.

יש לציין כי תפאורת התכנית, סגנון המוסיקה, מבנה השאלות ותהליך מיון המתמודדים מוגדרות היטב במדריך ההפקה, בן 169 העמודים שפרסמה החברה הבריטית שיצרה את נוסחת התכנית, החברה שהכל מחזרים לפתחה בכדי לקבל את הרשיון הנכסף להפקה מקומית של התכנית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by