בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דיווחי מודיעין: יאסר ערפאת החליט ללכת על הסכם  
 
 
חדשות נענע 

לפי דיווחים שהגיעו לישראל ולארה"ב ערפאת קיבל החלטה אסטרטגית ללכת על הסכם. גורם בכיר בפמליית ראש הממשלה מעריך כי ערפאת וברק ייפגשו השבוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברק, המשתתף בועידת המילניום של האו"ם בני יורק, ייפגש מחר (רביעי) עם נשיא ארצות הברית, ביל קלינטון. קלינטון ייפגש מאוחר יותר בנפרד עם יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת. האמריקנים מצפים לשמוע אם ערפאת מסכים להתגמש בדיאלוג עם ישראל.
 
קיומה של פגישה משולשת בין ברק קלינטון וערפאת עדיין לא הובטח. עם זאת גורם בכיר ביותר בפמליית ראש הממשלה העריך אתמול (שני) כי "פגישת פסגה בין ברק לערפאת תתקיים השבוע בניו יורק".

"מעריב" מדווח הבוקר כי מדיווחי מודיעין חשאיים, שהגיעו לירושלים ולוושינגטון, עולה כי ערפאת החליט החלטה אסטרטגית ללכת להסכם עם ישראל וייתכן כי יהיה מוכן להפגין גמישות בכל הקשור למו"מ עם ירושלים.

מגלי צה"ל נמסר כי ברק שיפר את הצעתו מקמפ דיוויד וכעת הוא מוכן למסור לפלסטינים 90 אחוזים משטחי יהודה ושומרון, שני אחוזים יותר מההצעה הקודמת של ישראל. הפלסטינים מסרבים בינתיים גם להצעה זו.

ברק נפגש אמש עם מזכ"ל האו"ם קופי ענאן. "הגענו לצומת מכרעת. הזדמנות גדולה, הסיכון גדול והזמן קצר. זה לא חייב להיות עניין של ימים, אבל זה גם לא יכול להיות עניין של חודשים. מדובר בכמה שבועות", אמר ברק.

ובתוך כך שב לפנות בוקר לישראל ממרוקו שר החוץ, שלמה בן עמי. בןעמי אמר כי אין כל פריצת דרך במשא ומתן עם הפלסטינים.

בן עמי נפגש במרוקו עם המלך מוחמד השישי, המשמש כיו"ר ועידת ירושלים.
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by