בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בוש מעד בלשונו - קילל עיתונאי ולא ידע שהמיקרופון פתוח 
 
 
רויטרס

בוש ניסה ללחוש לסגנו דיק צ'ייני שאדם קליימר הוא 'אידיוט מדרגה ראשונה' - ודבריו שודרו בכל אמצעי התקשורת בארצות הברית

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ג`ורג` ו. בוש, שהבטיח להביא טון חדש של אדיבות לפוליטיקה, הכניס עצמו לצרות אמש (שני) כשקללה מעליבה על עיתונאי הניו-יורק טיימס, שלחש באוזני סגנו, נשמעה במיקרופון צמוד.
 
מאוחר יותר, המועמד הרפובליקני לנשיאות אמר שהוא מצטער שכולם שמעו את שאמר, אך התחמק משאלות הכתבים אם יתנצל בפני העיתונאי.
 

אידיוט מדרגה ראשונה

בוש לא ידע שהמיקרופון פועל כשנשען לעבר סגנו, דיק צ`ייני, במהלך אירועי יום העבודה ואמר "יש את אדם קליימר, אידיוט מדרגה ראשונה (Major Leauge Asshole במקור) מהניו-יורק טיימס". צ`ייני הנהן בהסכמה ואמר "הו כן, הוא (אידיוט) ועוד איך". בוש לא היה מרוצה מכמה מאמרים של קליימר שביקרו את פועלו כמושל טקסס.

כשקיבל בוש את מינוי המפלגה הרפובליקנית למועמדה לנשיאות ארצות הברית בפילדלפיה בחודש שעבר, אמר בוש: "אין לי עניין בויכוחים הנוקבים של השנים האחרונות. אני רוצה לשנות את הטון של וושינגטון לטון של אדיבות וכבוד".
 
 

הרפובליקנים: זו היתה הערה אישית

אמש הגיב בוש על התקרית: "אני מצטער שהערה אישית שאמרתי למועמד לסגן נשיא הגיעה לשידורי הרדיו והטלוויזיה". "אני מצטער", המשיך בוש, "שכולם שמעו מה שאמרתי".בנפרד, נשאל צ`ייני על ידי מפיק טלוויזיה אם "קריאה לאנשים בשמות" היא חלק מהקמפיין. "אני לא אענה לה", אמר צ`ייני בהתייחס לשאלה. "המושל (בוש) אמר לי הערה אישית". דוברתו של בוש, קרן יוז, אמרה שההערה "לא כוונה להיות הערה ציבורית" וכי "זו היתה הערה (בתגובה) לסדרה של מאמרים שהמושל חש שלא היו הוגנים".

מטה הבחירות של יריבו של בוש, סגן הנשיא אל גור, מיהר להגיב. "אנו מעריכים מאוד את כל החברים ברשות הרביעית (העיתונות), ומאמינים שהם צריכים להיות חלק מתהליך דמוקרטי", אמר דוברו של גור, כריס להאן.
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by