בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
MTS מימשה אופציה לקניית מניות של נייס במיליון ש' 

MTS מימשה אופציה לקניית מניות של נייס במיליון ש'

 
 
חדשות ביזנס פורטל

בכך השלימה MTS מימוש שלישי של חבילת אופציות שניתנו לה במסגרת בין שתי החברות שנחתם בדצמבר 99

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת MER Telemanagement Solutions מימשה אופציה לרכישת מניות של חברת נייס מערכות בהיקף כולל של כמיליון שקל. מחיר מניית נייס בעיסקה עמד על 165.2 שקל, לעומת מחירה הנוכחי של מניית נייס- 325 שקל.
 
האופציה ניתנה ל-MTS כחלק מהסכם בין שתי החברות שנחתם בדצמבר 99.

בכך השלימה MTS מימוש שלישי של חבילת אופציות שניתנו לה במסגרת אותו הסכם. המימוש הראשון היה ביוני, והשני ביולי. עד כה השקיעה MTS במימוש האופציות כ-3 מיליון שקל. לחברה יש אופציה לרכוש עוד מניות של נייס בכ-5 מיליון שקל נוספים.

ההסכם בין שתי חברות נחתם בדצמבר 99 במסגרת עיסקה בה רכשה נייס את חברת הבת STS מערכות מ-MTS ב-6 מיליון דולר.

MTS מקבוצת מר תעשיות מרכזת את פעילות הקבוצה בתחום ניהול משאבי התקשורת. החברה מאגדת בתוכה 6 חברות, ש-3 מהן מהוות זרוע שיווק בעולם. שווי השוק של החברה נאמד בכ-100 מיליון שקל. בעל העניין העיקרי הוא חיים מר ושות` המחזיק ב-%54 מסך מניות החברה.

נייס מערכות והחברות המאוחדות שלה עוסקות בתכנון, ייצור ושיווק מערכות הקלטה ואיחזור דיגיטליות, ובהקלטות וידיאו ומערכות תקשורת למודיעין. ב-99 רכשה החברה את TST במטרה לקדם את כניסתה לתחום הקלטות תקשורת המועברות באמצעות האינטרנט. שווי השוק של החברה נאמד ביותר מ-4 מיליארד שקל. בעלי העניין העיקריים בה הם אילנות דיסקונט המחזיקים ב-%1.09 מהון המניות של החברה, ובנימין לוין המחזיק ב-%0.66.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by