בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קלינטון: ההזדמנות להשיג שלום בין הצדדים עומדת לחלוף 
 
 
חדשות נענע 

נשיא ארה"ב קרא בנאומו בפתיחת ועידת המילניום למדינות העולם לתמוך בצדדים שעה שאלה מגיעים לרגע הקריטי בתהליך השלום. "יש סיכוי לעשות את זה, אך אין אף רגע לבזבז", אמר קלינטון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיא ארה"ב, ביל קלינטון, נאם היום (רביעי) בפתיחת ועידת המילניום של האו"ם בניו יורק. קלינטון התייחס בנאומו למשא ומתן בין ישראל לפלסטינים. "הזמן אוזל. אין אף רגע לבזבז", אמר קלינטון.
 

"לאלה שתמכו בזכותה של ישראל להתקיים בשלום ובביטחון, לאלה שהגנו על זכויותיהם של הפלסטינים במשך שנים רבות, הרשו לי לומר לכם" הם זקוקים לתמיכתכם כעת יותר מאשר אי פעם כדי לקחת את הסיכונים הגדולים בשביל השלום", פנה קלינטון למשתתפי העצרת.

"יש להם סיכוי לעשות את זה, אך כמו כל ההזדמנויות בחיים, זו הזדמנות זמנית שעומדת לחלוף. אין אף רגע לבזבז", אמר קלינטון.

קלינטון הזהיר כי לא יהיה קל להשיג שלום בין ישראל לפלסטינים. "ממש עכשיו, מבורונדי למזרח התיכון לקונגו לדרום אסיה, מנהיגים צריכים לבחור בין עימות או פשרה. היו"ר ערפאת וראש הממשלה ברק נמצאים איתנו כאן היום. הם הבטיחו לפתור את המחלוקות בינהם עוד השנה, ובכך להשלים סוף סוף את התהליך שהחל באוסלו ועובד לכדי הסכם שנחתם בבית הלבן לפני שבע שנים", סיים קלינטון.

קלינטון ייפגש במהלך הועידה עם ברק ועם ערפאת בנפרד. אם יגלה ערפאת גמישות בשיחתו עם קלינטון ייתכן ותערך פגישה בהשתתפות שלושת המנהיגים.
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by