בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק: אנו מכירים בכך שירושלים יקרה לליבם של הפלסטינים 
 
 
חדשות נענע 

בנאומו הערב בעצרת המילניום הוסיף כי 'אני קורא ליו"ר ערפאת להצטרף אלי בדרך היסטורית זו'. ערפאת לברק בפגישה אקראית במסדרון: 'אנו חייבים לגמור את העניין כמה שיותר מהר'

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בתחילת נאומו, הערב (רביעי) בוועידת המיליניום של עצרת האו"ם בניו-יורק, אמר ראש הממשלה, אהוד ברק, כי "אנו מכירים בכך שירושלים קדושה גם למוסלמים ולנוצרים בכל רחבי העולם, והיא יקרה גם לליבם של שכנינו הפלסטיניים. שלום אמת ישקף את כל הזיקות האלה. ירושלים תישאר מאוחדת ופתוחה לכל אלה האוהבים אותה".
 

ברק הוסיף ואמר כי "אף צד אינו יכול להשיג 100 אחוז מחלומותיו. ממשלתי הוכיחה כי היא מסוגלת לקבל החלטות כואבות למען השלום. כעת נותר רק להמתין ולהיווכח האם גם שותפינו מסוגלים להתעלות ולהענות לצו השעה. אני קורא ליו"ר ערפאת להצטרף אלי בדרך היסטורית זו. אנו נמצאים על גדות הרוביקון, ואף אחד מאיתנו לא יכול לחצות אותו לבדו".

מחדשות ערוץ 2 נמסר כי ברק נפגש הערב באקראי עם ערפאת במסדרון בניין האו"ם. בפגישתם, פנה יו"ר הרשות לברק ואמר כי "אנו חייבים לגמור את העניין בינינו כמה שיותר מהר".

היומון הערבי הבינלאומי "אל-חיאת" מדווח כי ברק ביקש ממזכ"ל האו"ם, קופי ענאן, לבדוק אצל נשיא איראן, מוחמד חתאמי, האם קיימת נכונות להידברות בין שתי המדינות.

יש לציין כי ברק זוכה לפופולריות עצומה בקרב מנהיגים רבים המשתתפים בוועידה. ראשי מדינות כגון פידל קסטרו הקובני, נשיא אינדונזיה, והמנהיג השחור ג`סי ג`קסון הביעו נכונות רבה לפגוש בו.
 

ידיעות קודמות:

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by