בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בשב"ס מבהירים לדרעי: הכלא אינו תוכנית כבקשתך  
 
 
חדשות נענע 

כל אחת מבקשותיו של דרעי, אומרים בשב"ס, תיבחן על פי הנהלים; נראה שדרעי נסוג מכוונתו לערער על ההחלטה להציבו בכלא מעשיהו ולא בכלא חרמון, כפי שביקש

 
 
 
 
 
 
 
 
 

בשירות בתי הסוהר מגיבים, לראשונה, על האשמותיו של מקורביו של יו"ר ש"ס לשעבר, אריה דרעי, לפיהן ביקשו להתנכל לו, עת שיבצו אותו בכלא מעשיהו ולא בכלא חרמון, כפי שביקש. הכלא, אומרים בשב"ס, אינו תוכנית כבקשתך.
 
עוד אומרים בשירותי בתי הסוהר, כי מאז עוזי משולם לא נתקלו באסיר עם כל-כך הרבה דרישות. בשב"ס טוענים כנגד דרעי ומקורביו, שהם משתמשים במניפולציות ומתארים את סבלו בצבעים קודרים מדי, בניסיון לשפר את תנאי הכליאה שלו.
 

מעדיף ללמוד לבד - ולא באגף התורני

העיתון "מעריב" מדווח, כי הדיון בעניינו של דרעי בוועדת השיבוצים, בפניה אמור היה להופיע אתמול ושתקבע אם ייצא לעבוד או יישב ללמוד בעת שהותו בכלא, נדחה כיוון שדרעי הודיע שאינו חש בטוב.

עוד נודע, כי דרעי לא מצטרף בינתיים ללימוד הקבוצתי שבאגף התורני בכלא וכי הוא לומד תורה בחדרו לבד.

במקביל, נמשכות ההאשמות בש"ס, לפיהן דרעי מופלה לרעה לעומת שאר האסירים. דרעי עצמו, כך דווח, זועם על הביורוקרטיה של שב"ס, בה כל בקשה שלו, קטנה ככל שתהיה, זקוקה לאישור וועדה מיוחדת. דרעי ביקש שלשום מהסוהרים שיאפשרו לו להחזיק מקרר בתאו ושיתקינו בו וילון, כך שיוכל לשמור על פרטיותו. בשב"ס נענו לבקשתו להתקין וילון, אך אמרו כי שום אסיר אינו יכול להחזיק מקרר פרטי בתאו.

עיתון "הארץ" מדווח, כי דרעי נוטה להישאר בכלא מעשיהו ולא לפנות לבג"צ בבקשה להעבירו לכלא חרמון שבצפון.


במסר חד וברור לדרעי ולמקורביו, אמר אמש ראש מטה השב"ס, גונדר אבי ילינק, כי "הכלא זה לא תוכנית כבקשתך. הנהלת הכלא אינה מנהלת מו"מ עם דרעי על מקום כליאתו וכל אחת מבקשותיו תיבחן על-פי הנהלים".

 
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by