בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פרשת או.ג'יי. סימפסון - לטלוויזיה 
 
 
רויטרס

פנייתו של כוכב העבר לבית המשפט, בבקשה לפסול את הסדרה, בתואנה שהיא מכילה מידע סודי שעשוי לפגוע בו, נדחתה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט דחה אמש (רביעי) את פנייתו של כוכב הפוטבול או.ג`יי סימפסון לבית המשפט בבקשה למנוע שידור מיני-סדרה טלוויזיונית על משפט הרצח הסנסציוני שעבר, בתואנה כי היא מכילה מידע סודי, שעשוי לפגוע בו.
 
שופט בית המשפט העליון בלוס אנג`לס, דיוויד יפה, אמר שסימפסון לא הוכיח שהוא ייפגע על ידי הסדרה, בין השאר כיוון שלא עשה דבר כדי לעצור את הוצאתו לאור של הספר, עליו מבוססת הסדרה, לפני כארבע שנים.
 

יוכל לתבוע - רק לאחר שהנזק ייגרם

סימפסון, שזוכה מאשמת רציחתם של אשתו לשעבר וחברה לאחר משפט סנסציוני, תבע את חברו לשעבר רוברט קרדשיאן ואת הסופרת לורנס שילר בגין הספר "טרגדיה אמריקנית" והסרט המבוסס עליו, שעתיד לצאת בקרוב.

רב המכר, שנכתב על ידי שילר ומבוסס בחלקו על ראיונות עם קרדשיאן, מדווח על המשפט ומספק פרטים מאחורי הקלעים על סוללת הפרקליטים שעבדו בשירותו של סימפסון, שזוכה מאשמת הרצח על ידי חבר המושבעים, למגינת לבם של התובעים, שהיו בטוחים שקיימת עדות מכרעת המוכיחה את אשמתו.

מאוחר יותר, מצא חבר מושבעים של בית משפט אזרחי את כוכב העבר אחראי למותם של ניקול בראון ג`ונסון ורון גולדמן והורה עליו לשלם פיצויים בסך 33.5 מיליון דולר.

פרקליטיו של סימפסון, שמתגורר כעת עם שני ילדיו בפלורידה, אמרו לשופט, שסימפסון לא יכול היה לעצור את הפצת הספר כיוון שהיה עסוק בהגנה על עצמו במשפט האזרחי. ואולם, השופט פסק, שסימפסון לא סיפק עדות מספקת כדי לעצור את הקרנת הסדרה וכי ייאלץ לתבוע את יוצריה, אם אכן יינזק ממנה, רק לאחר שתשודר.
 
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by