בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ננסי רייגן מתוודה על כאבה את מחלת בעלה  
 
 
איי.פי.


כתבה על הקשיים בחיים לצדו של הנשיא לשעבר, שלקה במחלת האלצהיימר לפני כשש שנים, בסוף 'אני אוהב אותך, רוני' - אסופת מכתבים רומנטיים ששלח לה רונלד רייגן

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ננסי רייגן, לשעבר הגברת הראשונה של ארצות הברית , אומרת שהעובדה - שחיתה עם רונלד רייגן, הסובל ממחלת האלצהיימר, "חיים נפלאים" - מקשה עליה להתמודד עם התפתחות מחלתו.
 
הדברים מופיעים בסוף "אני אוהב אותך, רוני" - אסופת מכתבים רומנטיים ששלח רונלד רייגן לננסי - היוצאת לאור היום (חמישי).
 

איבדתי את האור בקצה המנהרה

רייגן, עכשיו בן 89, כמעט שאינו מופיע בציבור מאז ההודעה על מחלתו לפני כשש שנים. את מחלת האלצהיימר, הגורמת להתנוונות המוח, מכנה ננסי כ"להתראות אחד ארוך ואמיתי".

"אתה יודע שזו מחלה מתפתחת, ואין אלא לרדת, ללא אור בקצה המנהרה. אתה הופך עייף ומיואש, כי אין לך שליטה ואתה חש חסר אונים", כותבת אשתו של אחד הנשיאים הפופולריים בתולדות ארצות הברית. ננסי רייגן מעריכה, בעניין זה, שמצבו אך הוחמר לאחר שנפל מסוס ונפגע בראשו ב-1989, כשנה לאחר שסיים את כהונתו כנשיא ארצות הברית.

היו לנו חיים נפלאים", היא ממשיכה, "אך הצד השני של המטבע הוא זה שהופך את זה לקשה יותר. אין זכרונות שאני יכולה לחלוק עמו, מה שהופך את זה לקשה מאוד". "כל יום הוא שונה, ואתה קם, ושם רגל אחת לפני השניה, והולך ואוהב; פשוט אוהב".

בספר היוצא לאור מופיעות שורות אינטימיות שכתב הנשיא לאהובתו. "אם אני כואב, זה בגלל שאנחנו לחוד. ובכל זאת, זה לא יכול להיות (שאנחנו לחוד), כי את חלק ממני", כתב רייגן בשנת 63`. "ועדיין אני כואב" ממשיך רייגן להתפייט, "אני לא יכול להיות בלעדייך, כי אני אוהב אותך".


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by