בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הפלסטינים מאותתים על נכונות להמשיך במשא ומתן 
 
 
חדשות  נענע

המועצה המרכזית של אש"ף צפוייה להחליט מחר על דחיית נוספת במועד הקמת המדינה הפלסטינית. יאסר עבד רבו: המשא ומתן בין הצדדים יתחדש בימים הקרובים בהשתתפות האמריקאנים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הרשות הפלשתינית, יאסר ערפאת, ממשיך להתבצר בעמדותיו ואומר כי אינו מוכן להתפשר על ריבונות פלסטינית בהר הבית. למרות זאת, ראש הממשלה ברק אמר היום כי הסיכויים להסכם הם .50:50 במקביל, אמר אחד מראשי צוות המשא ומתן הפלסטיני כי המשא ומתן בין הצדדים יתחדש בימים הקרובים.
 
בנוסף, תתכנס מחר המועצה המרכזית של אש"ף במטרה להחליט על דחייה נוספת בתאריך הקמתה של המדינה הפלסטינית. זאת, יומיים בלבד לאחר שיאסר ערפאת דחה את הצעתו של הנשיא קלינטון, לחלק את השליטה על המקומות הקדושים במזרח ירושלים בין היהודים למוסלמים.
 

נמשכים המאמצים האמריקנים להוצאת התהליך מקיפאון

 
למרות הדחייה מסרב קלינטון לוותר על הניסיונות להשיג הסכם בין ישראל והפלסטינים. בינתיים נמשכים בארצות הברית הניסיונות להחייאת התהליך המדיני במלוא הקצב. מגלי צה``ל נמסר כי מזכירת המדינה אולברייט אמרה לראש הממשלה, אהוד ברק, כי ארצות הברית ומדינות אחרות יגבירו בימים הקרובים את הלחץ על ערפאת להתפשר במחלוקות על ירושלים.

ראש הממשלה, אהוד ברק, ממשיך להציג את הקו בו הוא הוא נוקט מאז סיומה של ועידת קמפ דיוויד, לפיו ישראל הגיעה לקצה יכולתה בוויתורים בירושלים, המהווה את סלע המחלוקת העיקרי.
 
 

ברק שירטט תרשים של העיר העתיקה לפוטין

ברק הביע אתמול זעם רב אתמול (חמישי) על ערפאת בפגישתו עם נשיא רוסיה ולדימור פוטין. זאת, לאחר שהתברר לו כי יושב ראש הרשות הפלסטינית מפיץ בקרב מנהיגי העולם דיס-אינפורמציה. בפגישה התברר לברק כי ערפאת סיפר לפוטין שהר הבית והכותל המערבי הינם מכלול אחד ואין אפשרות לחלק אותם. ברק שירטט בתגובה לפוטין על דף נייר את תרשים העיר העתיקה והמקומות הקדושים.
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by